Deadpool 2, Han Solo filmine rağmen gişe liderliğini korudu

Deadpool 2, Han Solo filmine rağmen gişe liderliğini korudu

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Deadpool 2 filminin liderliğini elinden alamadı.

İlk filminden sonra dört gözle beklediğimiz Deadpool 2, geçtiğimiz günlerde çıkışını gerçekleştirmişti bildiğiniz üzere. Çıkışını gerçekleştirdiği hafta, büyük bir seyirci kitlesi ile gişe liderliğini elde etmişti. Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi filminin vizyona girmesi ile, ünlü Marvel karakterinin filminin gişe liderliğinin elden gideceği düşünülüyordu birtakım kitle tarafından fakat durumlar hiç de öyle olmadı. Yeni Star Wars filmine rağmen, Deadpool 2 hala gişe liderliğini elinde tutuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Deadpool 2, Han Solo filmine rağmen gişe liderliğini korudu

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Deadpool 2 filminin liderliğini elinden alamadı

Deadpool 2, çıkışını gerçekleştirdiği hafta 400.000 civarı seyirciye ulaşarak, güzel bir çıkış gerçekleştirmişti. 2. haftanın sonunda, 182.000 civarında izlenerek, 10 gün gibi bir süre içerisinde, 800.000 civarında seyirci sayısına ulaşmayı başardı. Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, 57.020 seyirci sayısına ulaşarak, açılışını ne yazık ki 2. sırada gerçekleştirdi. Star Wars evreninden bir filmin, ünlü bir Marvel karakterinin filminin arkasında kalması, gişe liderliğini elinde tutan filmin ne derece kaliteli ve seyirci kitlesi tarafından beğenilmiş olduğunu fazlasıyla ispatlar nitelikte.

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi filmi, IMDb’de 10 üzerinden 7.2, Beyazperde’de 5 üzerinden 3.4, Filmstarts’ta ise 5 üzerinden 3.6 puan almayı başarmış bir film. Fakat haberimizde rakibi olan Deadpool 2 ise, IMDb’de 10 üzerinden 8.1, Beyazperde’de 5 üzerinden 3.5, Filmstarts’ta ise 5 üzerinden 4 almayı başardı. Sadece puanlara bakarak bile, böylesi bir sonucun gayet normal olduğunu söylemek mümkün.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın