Menü
https://leadergamer.com.tr/bungie-destiny-60-fps/
Deadpool , Hellboy 23 Ağustos 2017 16:52

Deadpool aktörü Ed Skrein, Hellboy kadrosuna katılıyor

Hellboy, Ed Skrein’in de dahil olduğu kadro ile ses getirecek gibi görünüyor.


Deadpool‘da Ajax (Francis) isimli kötü karakter ile tanıdığımız Ed Skrein, tam adıyla Edward George Skrein, İngiliz rap sanatçısı ve aktördür. Ed Skrein, 2015 yılında The Transporter Refueled‘de Frank Martin karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında Robert Rodriguez‘in yönetmen koltuğunda olduğu Alita: Battle Angel adlı filmde rol alacak. Film, 2018 yılı yaz sezonunda beyaz perdede olacak. Ed Skrein, Lionsgate Film ve Millennium Film’in ortak yapımı Hellboy‘da kendini gösterecek. Ed Skrein, Paranormal Araştırma ve Savunma Bürosunun sağlam bir askeri üyesi olan Binbaşı Ben Daimio‘yu canlandıracak, doğaüstü bir çarpışma nedeniyle öfkeli olduğunda veya acı çektiğinde bir jaguara dönüşebilecek ve kendini hızlı bir şekilde yenileme özelliğine sahip olacak. Karakter oldukça zorlu bir rakip gibi görünüyor. Ben Daimio, daha önce sadece çizgi romanda kendini göstermişti. Bu karakteri ilk kez beyaz perdede göreceğiz.

Deadpool aktörü Ed Skrein, Hellboy kadrosuna katılıyor

Proje için başlangıç tarihi Eylül 2017 olarak belirlendi. İngiltere ve Bulgaristan’da çekimler gerçekleşecek. Yapımcılar arasında Dark Horse Entertainment’ten Mike Richardson gibi Larry Gordon ve Lloyd Levin de var. Hellboy: Rise of the Blood Queen‘in yönetmen koltuğuna bu kez Game Of Thrones’ dizisinin yönetmenlerinden biri olan Neil Marshall oturacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlaryazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyoryazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yağmur Özfidan Editör