Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Batuhan Bolat, Editör Yazım tarihi: 10.04.2021

Yayıncı Rising Star Games firmasının söylentisine göre, Deadly Premonition 2 A Blessing in Disguise 2021 yılında PC için çıkış yapacak. Rising Star Games’in ana şirketi olan Thundecraft Group’un 2020 yıllık raporuna göre, oyunun PC versiyonu 2021’de Steam üzerinden yayınlanacak. Oyunun yılın hangi ayında çıkacağı henüz belli değil. Deadly Premonition 2 A Blessing in Disguise  2010 yılında çıkan ve serinin ilk oyunu olan Deadly Premonition’ın devamı niteliğinde ve günümüz Boston’unda geçmekte.

Deadly Premonition 2 A Blessing in Disguise PC 2021 içerisinde çıkış yapacak

Deadly Premonition 2 A Blessing in Disguise, günümüz Boston’unda geçiyor ve ilk oyunun devamı niteliğinde. Rising Star Games’in ana şirketi olan Thundecraft Group’un 2020 yıllık raporuna göre 2021 yılında çıkması beklenen oyunun hangi ayda çıkacağı henüz belli değil. Eşsiz hikâye anlatımı sayesinde, Le Carre’ye zamanda geri dönüyoruz ve bir zamanlar huzurlu olan kasabada esrarengiz gizemleri ortaya çıkarıyoruz. Eski bir FBI ajanının anıları arasında, zamanda geri dönerek Le Carre’ye gidiyoruz ve davayı çözmek için Özel Ajan York rolüne bürünüyoruz.

Oyunda Le Carre kasabasını yürüyerek veya kaykay ile gezebilir, bowling, kaykay mücadelesi veya daha fazla mini oyunlara katılabilirsiniz. Ayrıca karakterinizi özelleştirebilir ve kaykayınızı daha yüksek hız, akrobatik numaralar için yükseltebilirsiniz. Serinin ilk oyunu olan Deadly Premonition 2010 yılında çıktığında çeşitli eleştiriler almıştı ve Guinness Rekorlar Kitabı’na eleştirmenleri en çok kutuplaştıran oyun olarak girmişti. Beğenen olduğu kadar beğenmeyen insan sayısı da epey fazlaydı. Serinin devam oyunu biz oyuncular üzerinde nasıl etki bırakacak bekleyip göreceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.