Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 15.03.2022

EA tarafından, geçtiğimiz günlerde Dead Space Remake için oynanış görüntüleri paylaşıldı. Canlı yayın esnasında gösterilen oynanış görüntüleri, henüz üzerinde çalışılmakta olan bu projenin ne durumda olduğunu gözler önüne sermek için sunuldu. Bu görüntülere şahit olduysanız, aklınızdan geçenler arasında, bu görüntüleri orijinal sürümle karşılaştıracak bir babayiğidin çıkıp çıkmayacağı olmuştur muhtemelen. O gün geldi ve çattı. Dead Space Remake ile orijinal sürümün karşılaştırıldığı bir video, Cycu1 adındaki YouTube kanalı tarafından paylaşıldı. Biz de, hemen aşağıda sizlerle bu videoyu paylaştık.

Dead Space Remake ve orijinal sürümleri arasındaki farklar gösterildi

Yukarıda paylaşmış olduğumuz videoda, oyunun ne durumda olduğunu görmek mümkün. Video içerisinde, 2 adet silahın karşılaştırmasını görüyoruz. Aynı zamanda, karşılaştırma esnasında seslerin ve animasyonların da ne kadar değiştiği gösteriliyor. Yolda olan Remake sürüm, daha karanlık bir atmosfere sahip. Bunun, yeni ışıklandırma sisteminden kaynaklandığını söylemek yanlış olmaz. Ayrıca, bu gösterilen görüntülerin de henüz üzerinde çalışıldığının altını tekrardan çizelim. Yani, oyun çıktığında bizlere daha farklı bir şey sunulabilir. 2023 yılının ilk aylarında, oyuncuların beğenisine çıkacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.