Menü
https://leadergamer.com.tr/united-front-games-kapaniyor/
Dead Rising 4 , Red Dead Redemption 2 18 Ekim 2016 19:22

Dead Rising, kendi Red Dead Redemption 2 posterini paylaştı

Oldukça ilginç bir çalışma olmuş.


Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız bir haberde, Rockstar Games’in yeni bir Red Dead oyunu duyurabileceğini söylemiştik. Paylaşılan son görsel ile birlikte, Red Dead Redemption 2’nin Xbox One ve PlayStation 4 platformları için çıkış yapacağı doğrulandı. Paylaşılan görsel ise oyuncular arasında popüler olmakla kalmadı, Dead Rising’e de uyarlandı.

Red Dead Redemption 2

Bu hafta içerisinde paylaştığı görsellerle hepimizi mutlu eden Rockstar Games, son olarak da kırmızı bir gün batımını bizlere sunan bir görsel paylaşmıştı. Poster tadındaki bu görselin orijinal halini görmek istiyorsanız, buradaki yazımıza ilerlemeniz yeterli olacaktır. Oyun dünyasında hızlı bir şekilde yayılan bu görsel, Final Fantasy ve Dead Rising gibi oyunlara da uyarlandı. Aslına bakarsanız oldukça da ilgi çekici çalışmalar ortaya çıktı.

Dead Rising’in resmi Twitter hesabından paylaşılan bu görselde, Frank West ve ona saldırmaya çalışan zombi ordusunu rahatlıkla görebiliyoruz. Bazı oyuncular tarafından “Red Dead Rising” şeklinde de yorumlanan bu çalışma, Dead Rising’e de oldukça yakışmış bizce. Final Fantasy için yapılan az önce de bahsettiğimiz çalışmaya göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz. Dead Rising 4’ün 6 Aralık 2016’da çıkış yapacağını da hatırlatalım.

Yaşar Baturalp Editör