Dead Rising 4 kanadından oyunun ilk 33 dakikasını gösteren video geldi

Dead Rising 4 kanadından oyunun ilk 33 dakikasını gösteren video geldi

Açılış biraz zayıf kalmış sanki.

Önümüzdeki ay çıkışını gerçekleştirecek olan Dead Rising 4’ten, oyunun ilk 33 dakikasını gösteren bir oynanış videosu yayımlandı. IGN’in oynama fırsatı bulup kullanıcılarla paylaştığı oynanış videosunda, oyunun grafikleri, seslendirmesi, animasyonları ve işleyişi gibi birçok detaya nail oluyoruz. Elbette spoiler ile tadını kaçırmak istemeyen oyuncuların bu videoyu izlememelerinde yarar var. Ancak serinin yeni oyunu nasıl olmuş diye bir fikir edinmek isteyen kullanıcılar için iyi bir kaynak teşkil ediyor.

Dead Rising 4

Dead Rising 4’ün paylaşılan bu yeni videosunu izlememeye karar verenler için spoilersız bir özet geçmemiz gerekirse, oyunun en çok eleştirilen yönü olarak seslendirmeler görülüyor. Serinin ana karakteri Frank West’in sesi için başka bir ses aktörünün rol alması, sıkı takipçileri bir hayli üzmüş. Grafiklerinin zirveyi temsil etmese de yeterli düzeyde olduğunu söyleyebileceğim yapım, animasyonlar ve görev yapısı açısından biraz sığ kalmış.

33 dakikalık videodan aldığım izlenim, orta şeker bir oyunun geldiği yönünde. Elbette bünyesinde çok absürt ögeler bulundurduğu için kendi türünde pek bir rakibi bulunmuyor. O yüzden eğlenmek isteyen oyuncuların yine de ilk tercihleri olabilir diye düşünüyorum. 6 Aralık 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek Dead Rising 4, çıkış platformları olarak ise PC ve Xbox One’ı seçmiş durumda. IGN’in paylaştığı videoya hemen aşağıdan ulabileceğinizi hatırlatalım ve yapımla ilgili değerli görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın efendim.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın