Dead or Alive 6 resmi olarak duyuruldu

Dead or Alive 6 resmi olarak duyuruldu

Grafikler serinin bu oyununda en baştan ele alınmış gibi görünüyor.

Koei Tecmo, Dead or Alive 6 oyununun duyurusunu resmi olarak gerçekleştirdi ve oyuna dair detayları paylaştı. Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için çıkış yapacak olan dövüş oyunu için 2019 yılına işaret edildi. Kısa bir süre sonra başlayacak olan E3 2018 etkinliğinde ise şu anda elimizde olanlardan çok daha fazla bilginin paylaşılması bekleniyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Dead or Alive 6 duyuruldu

4K görüntülemeye hazır olacağı söylenen oyun, serinin diğer oyunlarından ayrı bir motordan gücünü alacak. Geliştiricilerin görsel kaliteye ve atmosfere önem verdiği Dead or Alive 6, bunlar ile birlikte oldukça detaylı bir deneyim sunacak. Karakterlerin terlediğini görmenin veya gerçek gibi görünen yaraları takip etmenin oyunu sürükleyici kılması bekleniyor. Grafikler açısından seride önemli bir noktada olan oyunun ana mekaniklerde ise bir farklılık sunmayacağı belirtiliyor.

Yeni dövüş sistemleri ve kombo hareketleri sunması beklenen Dead or Alive 6, yeni başlayanlar için oldukça kolay bir oyun olacak. Yeni dövüş sistemi ile otomatik kombolar yapmanıza imkan tanıyacak olan oyun bu sayede yeni oyunculara dost bir yol izleyecektir. Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz en yakın tanıtım videosundan oyunun belirli özelliklerini gözlemleyebilirsiniz. Özellikle asıl değişimin grafikler olduğunu hatırlatalım.

Dead or Alive 6 nasıl bir oynanış sunacak?

Koei Tecmo tarafından yapılan duyuru, yukarıda bahsettiklerimize ek herhangi bir bilgi barındırmıyor. Oynanışa dair daha fazla detayın 11 Haziran 2018 tarihinde ortaya çıkacağı geliştiriciler tarafından açıklanan bilgiler arasında. Yani oyunun nasıl bir oynanış sunacağına dair soruların cevaplarının hepsi E3 2018 sırasında ortaya çıkacak. Dilerseniz, buradaki yazımızdan E3 2018 tarih ve saatlerini inceleyebilirsiniz.


Dead or Alive 6
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.