Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 16.04.2020

Dead By Daylight, Behavior Interactive tarafından geliştirilen asimetrik bir hayatta kalma oyunudur. Siz 4 arkadaşınızla birlikte peşinizden gelen bir psikopattan kaçarsınız ve yakalanmamaya çalışırsınız. Eğer sizi yakalarsa ucunda çengel bulunan bir tahtaya asar ve oradan kurtulmak için şansınız varsa mouseye bir süre basılı tutup kurtulmaya çalışıyorsunuz ya da arkadaşlarınızdan birisi sizi gelip kurtarmak zorundadır.

Eğer arkanızdan koşan bu psikopattan kurtulmak istiyorsanız bütün jeneratörleri çalıştırıp oyunun sonunda çıkış kapısını açmalısınız. Eğer bütün arkadaşlarınız öldüyse ve yalnızca siz hayattaysanız jeneratörlerin hepsini açamadıysanız size bir kurtuluş yolu gözüküyor ve gizli bir yerde bir yeraltı kapısına benzer kapı açılıyor. Eğer onu bulup çıkarsanız tekrardan bir kurtuluş şansı elde ediyorsunuz.

dead-by-daylight-game

Dead By Daylight, 2016 Haziran yılında Microsoft Windows platformuna çıkışını gerçekleştirdi. Bundan bir yıl sonra da Playstation ve Xbox için yayınlandı. Oyun şimdi ise iOS ve Android platformlarına geliyor.

Oyunu oynayabilmek için Android 7.0 ya da daha üst bir sisteme ihtiyacınız var. Oyunun boyutu yaklaşık 2 GB civarındadır.

En güncel haberlerden haberdar olabilmek için sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.