Dead by Daylight, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına geliyor

Dead by Daylight, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına geliyor

Çok sevilen korku oyunu, sonunda konsollara geliyor.

Oyuncular tarafından beğenilen oyunların, bütçeleri yüksek olsun veya olmasın, nasıl başarılara imza atabildiklerini her geçen gün görüyoruz. Çoklu oyuncu tabanlı bir korku ve hayatta kalma oyunu olan Dead by Daylight, içerik üreticiler ve oyuncular tarafından oldukça beğenildi. Geliştiriciler de bu beğenileri değerlendirmiş, oyun çok yakın bir zamanda PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkış yapacak.

Dead by Daylight

Oyunun PC platformunda ilk defa çıkışını gerçekleştirdiği 14 Haziran 2016‘dan beri, yaklaşık olarak 1.8 milyondan fazla kopya satması ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Oyunun geliştiricisi Behaviour Digital ve yayımcısı Starbreeze Studios tarafından yapılan açıklama, oyunun konsollara geleceğini bizlere gösterdi. 20 Haziran 2017 tarihinde, Dead by Daylight PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları için çıkış yapacak.

Perakende satışı 29.99 Amerikan Doları üzerinden yapılacak oyunun, pek çok oyuncunun ilgisini çekeceği aşikar. Üstelik bir konsol oyunu olarak perakende fiyatının Steam fiyatından, yalnızca 10 Amerikan Doları fazla olması da takdire şayan. Tabii ki oyunu yalnızca perakende satıcılardan değil, dijital mağazalardan da konsollarınız için satın alabileceksiniz. Oyunun perakende sürümünü satın alan oyuncuları ise 3 adet eklenti, gelecek ek paketler ve oyunun orijinal müzikleri bekliyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın