DayZ Türkiye’nin size bir mesajı var

DayZ Türkiye’nin size bir mesajı var

Türk zombi avcıları güçleniyor.

Arma 2 için geliştirilen ve büyük başarı yakalayan DayZ adlı mod, çoğu FPS sever tarafından takdir edilmekte. Mod, o kadar seviliyor ki oyuncular DayZ Türkiye adlı bir topluluk sitesi altında birleşiyorlar. İşte o topluluk 2012 ve 2013 yıllarında yaptıklarını ve yapacaklarını bizlerle paylaştı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

rsz_dayz_türkiye_23Detaylı ve sosyal bir forum sitesi bulunan DayZ Türkiye, DayZ için Standalone adlı yeni bir sürümün yayınlanacağını bizlere hatırlatıyor. Sürüm hakkındaki en yeni haberleri, sürpriz gelişmeleri topluluk siteleri üzerinden açıklayacaklarını da ekliyorlar. DayZ geliştirici ekibi ile sürekli kontak kurduklarını söyleyen topluluk, Gamescon 2013’te yer almaya çalışacaklarını iletiyorlar.

DayZ modu dışında ArmA 3‘ü de takip ettiklerini belirten topluluk, alfa sürecindeki oyun için 50′ye yakın davetiyeyi üyeleriyle buluşturduklarını aktarıyorlar. Topluluk yeni hedeflerini tüm üyelerini Dayz Standalone alfa sürecine dahil etmek olarak açıklıyor.

ArmA serisinin yapımcısı Bohemia Interactive Studio ile sıcak ilişkiler kurduklarını belirten DayZ Türkiye yetkilileri, oyunun Türkiye Resmi Topluluğu olduklarını duyuruyorlar.

Son olarak “Hızla büyüyen ve bu performansı ile göz dolduran topluluğumuza henüz üye değilseniz sizi de bu heyecana davet ediyoruz. Yanımızda olarak sanal dünyayı saran tehlikelere birlikte göğüs gerebiliriz. Sizinle birlikte daha güçlüyüz…” diyerek sözlerini bitiren yetkililer sizi zombi avlamaya davet ediyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.