Türkiye

Days Gone, PlayStation 4’e özel olarak duyuruldu!

Days Gone, PlayStation 4’e özel olarak duyuruldu!

Sony Bend'in gizemli oyunu buymuş.

Sony’nin gerçekleştirdiği E3 2016 konferansı sırasında, uzun zamandır ismini sürekli duyduğumuz fakat ne olduğunu bir türlü öğrenemediğimiz Days Gone, PlayStation 4’e özel bir oyun olarak duyuruldu. Unreal Engine 4 ile geliştirilen ve kıyamet sonrası bir temaya sahip olan oyunun ilk tanıtım görüntülerine hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz.

Zombi benzeri yaratıklarla karşılaşacağımız ve ana karakterimizin bir motosikletçi olduğu Days Gone, açık dünya bir yapıya sahip olacak olan aksiyon oyunu olarak tanıtıldı. Dünyaya Deacon St. John gözünden bakacağımız bu oyun Sony Bend tarafından geliştirilmekte. Keşif ve çevreyi arama ögelerinin önemli olduğu PlayStation 4’e özel oyun, bir E3 2016 demosuna da sahip tabi ki. Yaklaşık 11 dakika uzunluğunda olan bu demo oynanış görüntülerine, sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Uncharted: Golden Abyss yapıtının da geliştirilmesinin arkasında bulunmuş olan Sony Bend stüdyosunun yeni yapıtı olan Days Gone, açıkçası bana ilk başta, yani oynanış görüntülerini görmeden önce, The Last of Us’ı anımsatmıştı. Belki de ben The Last of Us 2’yi merakla beklediğim için öyle hissettim, bilmiyorum. Sanırım kafamdaki bu sorunun cevabını Days Gone için yayımlanan yeni görsellere bakarak çözebileceğim. İşte o görseller!

AxMelee_1080_1465877558

Snake2_1465877568

Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

  1. AkalınGame dedi ki:

    efsane yapmışlar