Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.04.2021

Days Gone için Sony ve Bend Studios ekipleri tarafından PC sürümü oynanış videosu yayımlanmıştı. Tabii ki, böyle bir şey olduktan sonra bir karşılaştırma videosu olmazsa olmazdı. Cycu1 adındaki bir YouTube yayıncısı tarafından Days Gone PC ve PS5 sürümleri karşılaştırdı. Biz de, bu haberimizde kendisine yer verdik. Hemen aşağıda yer alan videoda, bu karşılaştırmayı bulabilirsiniz. Detaylara geçmeden önce, bu videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Days Gone PC ve PS5 sürümleri arasında ne gibi farklılıklar var?

Oyunun PC sürümü, ultra geniş ekran desteği sunuyor. Bunun yanında sınırsız FPS ve daha iyi görsellik de bizlerle olacak. PC üzerinde çıkış yaptığı zaman daha fazla detay seviyesi, görüş alanı ve çizim alanı göreceğiz. PC üzerinde nasıl bir performans sunacağını merakla beklediğimiz yapım 18 Mayıs 2021 tarihinde bizlerle olacak. Çıkış tarihi yaklaşırken PC’nizi güncellemek isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğimiz haberimizde Days Gone sistem gereksinimlerini bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.