Days Gone için çıkış tarihi sızdırıldı

Days Gone için çıkış tarihi sızdırıldı

Oyunun bu kadar erken bir sürede çıkacak olması imkansız gibi görünüyor.

E3 2016 sırasında duyurulan, klasik bir zombi oyunu Days Gone için çıkış tarihi sızdırıldı. Çıkış tarihini söylemeden önce küçük bir şekilde hatırlatalım, E3 2016 sırasında bu oyun için uzunca bir oynanış videosu yayımlanmıştı ve oyun bayağı bir oynanabilir seviyede idi. Ekranda görünen binlerce zombi ve onlara sıktığımız sayısız mermi çok hoş görünüyordu. O oyunun bu kadar hazır görünmesi de birçok oyuncuyu heyecanlandırmıştı çünkü birçok oyuncu, oyunu 2017 senesi içerisinde beklemeye başlamıştı. Bugün ise dediğimiz gibi oyunun çıkış tarihi sızdırıldı ve sızdırılan bu tarih, sadece birkaç ay sonrasını işaret ediyor. Yani, oyuncular haklı. Oyun gerçekten de bu sene içerisinde çıkabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Days Gone için çıkış tarihi sızdırıldı

Avustralya’da bulunan bir perakendeci olan GamesOnly tarafından listelenen Days Gone, siteye göre 22 Ağustos 2017 tarihinde çıkacak. PlayStation 4 Pro üzerinde 4K görüntü verebilen bu oyun, eğer yaz aylarında çıkışını gerçekleştirirse, çok güzel bir seçim yapmış olur. Çünkü bu oyun için neredeyse hiç reklam yapılmadı ve bu da Sony cephesinin bu oyuna çok fazla güvenmediğini gösteriyor. Çok az oyunun çıktığı bir tatil döneminde de bu oyunu piyasaya sürmek, belki de en iyi hareket olacaktır Sony ve Sony Bend için. Peki, bu çıkış tarihi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gerçek olabilir mi?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yeni duyurusu yapılmış olan Destiny 2 hakkında da sizlere aktardığımız Destiny 2 çıkış tarihi, fiyatı, PC detayları, duyuru videosu ve daha fazlası yazımıza da göz atmayı sakın unutmayın. Oldukça işe yarar bilgiler var oyun hakkında.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.