Days Gone çıkış tarihi Sony tarafından duyuruldu

Days Gone çıkış tarihi Sony tarafından duyuruldu

Oyunu oynamak istiyorsanız, bir süre daha beklemeniz gerekiyor.

E3 2018 öncesi pek çok yeni bilgiyi oyunculara sunan Sony, Days Gone çıkış tarihi duyurusunu da gerçekleştirdi. Daha önceden pek çok bilginin paylaşıldığı oyun hakkında bilmediğimiz neredeyse tek şey çıkış tarihiydi. Oyunun çıkış tarihinin ortaya çıkması ile birlikte, PlayStation kullanıcıları ön inceleme videolarına göz atmaya ve detayları okumaya başlayacaktır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Days Gone Sony çıkış tarihi, senaryosu, PS4 Pro detayları, oynanış, motosiklet özelleştirmeleri ve fazlası

E3 2018 sırasında düzenleyeceği sunuma kadar her gün başka bir duyuru yapacağını açıklayan Sony, sözünde duruyor gibi görünüyor. Bu duyurular kapsamında, Days Gone çıkış tarihi 22 Şubat 2019 olarak açıklandı. Oyunun bu sene çıkış yapmasını bekleyen kesim hayal kırıklığına uğrayacak olsa da, geç olsun güç olmasın demek istiyoruz. Sonuçta geliştiricilere yeterince zaman tanınmadığında State of Decay 2 gibi hata dolu yapımlar ortaya çıkabiliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İlk olarak 2016 yılında oyunculara gösterilen Days Gone, aradan geçen iki yılın ardından büyük bir ilerleme kaydetmiş gibi görünüyor. Hemen aşağıdaki tanıtım videosundan inceleyebileceğiniz oyunun yalnızca PS4 cihazlarına özel olacağını belirtmemize gerek olmadığını düşünüyoruz. Konsola özel oyun kategorisinde elini oldukça sağlam tutan Sony, 2019 yılının başında büyük bir gücü daha elde edecek gibi görünüyor.

Sony tarafından çıkış tarihi duyurulan Days Gone nasıl bir oyun?

Her ne kadar geliştiriciler bu ismi kullanmak istemese de, “zombiler” ile savaşarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Araç mekaniklerinin oldukça önemli olduğu bir oyun olan Days Gone’da en yakın dostunuzun belki de motorunuz olacağını daha önceden söylemiştik. Çizgilerin dışına çıkan bir anlatım sunacak olan oyunu diğer hayatta kalma oyunlarından ayıran pek çok özellik bulunuyor. Dilerseniz buradaki yazımızdan bu özellikleri inceleyebilirsiniz.


Days Gone
   Haber  |  PlayStation 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.