Days Gone oyununun PlayStation sayfasında çıkış tarihi güncellendi

Days Gone oyununun PlayStation sayfasında çıkış tarihi güncellendi

Oldu mu şimdi bu?

Bir süredir dört gözle beklediğimiz bir oyundan bahsedeceğiz bu haberimizde. Ortaya çıkan her yeni bilgi ile, bir tık daha fazla heyecanlandığımız bir yapım. Days Gone ismini henüz duymadıysanız, şimdi kendisinden söz edeceğiz. Bilmeyenler için özetle oyundan bahsedelim tabii, haberimize geçmeden önce. Days Gone, dünya çapında gerçekleşmiş bir salgın hastalığın üstünden geçen 2 yıl sonrasını anlatıyor. Açık dünya ve aksiyon-macera türlerinin karışımı olan bu oyunda, Deacon St. John isimli kelle avcısının, oyunun vahşet dolu dünyasındaki yaşam amacı arayışına şahitlik ediyoruz. Ayrıca, oyunun PlayStation 4’e özel çıkacağını da belirtmekte fayda var.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Days Gone için gösterilen tarih 2019.

Bir süredir gözümüzü yollarda bırakan oyunun PlayStation sayfasında, birtakım değişiklikler oldu. Daha doğrusu, güncelleme yapıldı. Yapılan güncelleme ile de, Days Gone için yeni bir tarih belirtildi. Oyunun 2018 yılı içerisinde hayranları ile buluşması bekleniyordu. Fakat, görünüşe göre, oyun ne yazık ki 2018 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştiremeyecek. Zira, resmi PlayStation 4 sayfasında yapılan güncelleme ile, oyunun çıkış tarihi 2019 oldu. Eğer oyunu bekleyen biriyseniz, ne yazık ki dişinizi biraz daha sıkmanız gerekecek demektir.

İşin biraz da üzücü kısmı, Days Gone için herhangi bir gün, ay, yılın çeyreği ya da mevsim belirtilmemiş olması. Yani, bildiğimiz tek şey, oyunun 2019 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştireceği, fakat tam olarak ne zaman veya ne aralıkta olur, resmi bir bilgi yok. Eğer bizim fikrimizi sorarsanız, 2019 yılının başlarında çıkabileceğini belirtebiliriz. Çünkü, 2018 yılı içerisinde çıkması planlanıyordu, fakat yetişmediği için biraz ertelendi. Eğer daha fazla ertelenme olmazsa, tahminen 2019 yılının ilk çeyreği içerisinde bizlere sunulacaktır. Tabii, sadece bir tahmin.


Days Gone
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.