Days Gone, büyük çapta bir E3 2017 tanıtımına sahip olacak

Days Gone, büyük çapta bir E3 2017 tanıtımına sahip olacak

Öncelikle bir sinematik senaryo sahnesi, ardından da bol zombi öldürmeli bir oynanış videosu mu göreceğiz acaba?

Ben hariç herkes, şu sıralar Days Gone için bayağı heyecanlı. Zombi oyunlarının popülerliğinin geçtiği şu günlerde, bence yenilikçi bir oynanış sunmayan Days Gone, kendisi için heyecanlanan oyuncuları E3 2017 etkinliği sırasında güzel bir şeyle karşılayabilir. Oyun, muhtemelen Sony konferansı sırasında gösterilecektir. Bundan birçok isim emin, fakat önemli olan bu oyunun nasıl gösterileceği. Bu konu hakkında da, oyunun baş rolündeki aktör Sam Witwer, bir açıklama yapıyor ve oyunun, büyük bir çapta E3 2017 tanıtımına sahip olacağını söylüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Days Gone, büyük çapta bir E3 2017 tanıtımına sahip olacak

Deacon St. John rolüne sahip olan Sam Witwer, bu bilgiyi, bir Twitch canlı yayını sırasında verdi. Konu hakkında daha fazla bilgi vermeyen Sam Witwer, açıkçası bizleri de merakta bıraktı. Acaba bir önceki E3 etkinliğinde gördüğümüz God of War duyurusu gibi büyük bir uğraş mı olacak Days Gone ile, yoksa oyun hakkında benzersiz bilgilere mi sahip olacağız? Umuyoruz ki, ikisi de olur. Çünkü Days Gone, şu an sadece klasik bir zombi öldürme oyunu gibi görünüyor bizlere ve bizler, bu oyunun daha iyi olmasını, bizleri deli gibi heyecanlandırmasını istiyoruz. Peki, siz bu oyundan neler bekliyorsunuz? Yorumlarınızı bizlere belirtmeyi unutmayın!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.