Menü
https://leadergamer.com.tr/yenilenecek-dust2-haritasi/
Day of Infamy 11 Ekim 2017 14:43

Day of Infamy kısa bir süreliğine ücretsiz oldu

Day of Defeat ve Insurgency benzeri bir oyun olan Day of Infamy, birçok FPS severin hoşuna gidecektir.


Steam üzerinde 23 Mart 2017 tarihinden beri satışta olan Day of Infamy kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Sadece Steam üzerinden indirip, oynayabileceğiniz bu FPS oyunu eski Day of Defeat oyununa olan benzerliği ile de ilgileri üzerine çekiyor. Peki, bu ücretsiz olma durumu nedir? Hemen detaylandıralım: Başlığımızda da dediğimiz gibi oyun sadece bir süreliğine ücretsiz olacak. Bu süre ise tam olarak 16 Ekim 2017 tarihine kadar. Yani, şu an Steam üzerinden bu oyunu indirip, 16 Ekim 2017 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Eğer oyun hoşunuza giderse ücretsiz etkinlik sırasında oyunu indirimli bir fiyat ile satın alabilirsiniz. Bu durumda kaydetmiş olduğunuz ilerlemeler satın aldığınız sürüme taşınacaktır.

Day of Infamy kısa bir süreliğine ücretsiz oldu

Ayrıca bu ücretsiz hafta sonu etkinliği şerefine oyunda bir de daha fazla tecrübe puanı etkinliği var. Yani, oyunu oynamaya başladığınız andan, 16 Ekim 2017 tarihine kadar kazandığınız tecrübe puanları iki ile çarpılacak. Böylece çok daha hızlı bir ilerleme kaydedip, oyundaki tüm karakterleri açabileceksiniz. Özellikle eğer Call of Duty: WWII almadan önce bir benzer FPS deneyimi yaşamak istiyorsanız, sizlere bu oyunu kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör