Day of Infamy sonunda Steam Erken Erişim hizmetine girdi!

Day of Infamy sonunda Steam Erken Erişim hizmetine girdi!

İlk olarak karşımıza bir Insurgency modu olarak çıkan Day of Infamy, artık bağımsız bir oyun olarak Steam'in Erken Erişim hizmetindeki yerini aldı.

İlk olarak karşımıza bir Insurgency modu olarak çıkan Day of Infamy, artık bağımsız bir oyun olarak Steam’in Erken Erişim hizmetindeki yerini aldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Valve’in Source oyun motoru ile geliştirilmiş olan Day of Infamy, Insurgency ile neredeyse aynı mekanikleri kullanmakta. Zaten bunları hemen yukarıdaki videoda sizler de görebilirsiniz. Fakat özel olarak belirtmek gerekirse, oyun içerisinde Frontline, Liberation ve Offensive ismi altında 3 adet oyun modu bulunmakta. Takım olarak ise British Commonwealth, U.S. Army ve German Wehrmacht takımları bulunmakta.

6 harita ve 20 adet silah ile Erken Erişim dönemine girişini yapan Day of Infamy, bu silahlar için az sayıda kişiselleştirme özellikleri de bulunduruyor. 20 dolarlık bir satış fiyatı bulunan bu oyun, arkadaşlarınız ile eşli olarak oynamanızı da sağlıyor. Oyunun eşli modunda ise Stronghold, Patrol ve Entrenchment isimli 3 oyun modu bulunuyor. Yani, 2. Dünya Savaşı temasını bulunduran bu oyun, sizleri bayağı bir meşgul etmeye niyetli.

Kaynak

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.