Menü
https://leadergamer.com.tr/intel-core-i7-8700k-ilk-test-sonuclari/

Dauntless

Yapımcı Phoenix Labs
Dağıtımcı Phoenix Labs
Tür
Çıkış Tarihi 2017
Dauntless 13 Ağustos 2017 10:02

İşte karşınızda birbirinden güzel Dauntless oyun içi görüntüleri

Oyunu bekleyenlerden biri olarak kesinlikle heyecanımıza heyecan kattığını söyleyebiliriz.


Dauntless, bizlere Monster Hunter serisinin batı bölgeleri için çıkan bir yapımıymış gibi geliyor. Zaten, oyun içerisinden alınarak yayımlanmış olan görseller de bizim bu fikrimizi fazlasıyla destekliyor. 18 Ağustos 2017 tarihinde biz oyuncuların beğenisine sunulmaya başlanacak oyun için, oyunun geliştirici ekibi Phoenix Labs, oyunu dört gözle bekleyen hayranların gözleri şenlensin diyerek sürüsüne bereket oyun içi ve arka plan görüntüsü olarak ayarlamak için görseller yayımladı.

Dauntless

Yayımlanan bütün oyun içi görüntülerini ve oyun için yayımlanan görselleri bu haberimizde toplayarak sizlerle paylaştık. Sadece hemen yukarıdaki görsele bakarak bile oyun içerisinde ne gibi bir aksiyonun bizleri beklediğini görmek mümkün. Ayrıca, yaratıcılıklarını konuşturan Phoenix Labs ekibi, yayımlamış oldukları görseller ile Dauntless oynarken bizleri ne gibi düşmanların, manzaraların ve karakterlerin beklediğini az çok göstermiş oldu. Hemen aşağıda sizler için bir araya getirip paylaşmış olduğumuz galerimize göz atmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör