Monster Hunter benzeri Dauntless için açık beta çok yakında geliyor

Monster Hunter benzeri Dauntless için açık beta çok yakında geliyor

Monster Hunter serisine, maddi açıdan avantajlı bir rakip geliyor.

Phoenix Labs tarafından geliştirilen ve Monster Hunter serisine bir hayli benzeyen Dauntless oyunu için açık beta geliyor. Çok uzak olmayan bir tarihte başlayacak açık betayla, oyuncular bu farklı deneyimi tatma imkanı bulacaklar. Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen ve son zamanlarda oldukça popüler olan tarzdaki görüntü yapısıyla ilgi çeken video oyununu merak edenler için güzel bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Monster Hunter serisi oyunlarını oynama imkanı bulamayan ve canavar avcılığı temalı aksiyon oyunlarını merak eden okurlarımızın da ilgi duyacağını tahmin ediyoruz. Dilerseniz detaylara ve oyun için başlatılacak açık beta tarihine içeriğimizin devamında göz atalım.

Monster Hunter benzeri Dauntless için açık beta çok yakında geliyor

Monster Hunter serisine, Dauntless gibi ciddi bir rakip geliyor.

Dauntless oyununun açık betasının başlangıç tarihinin 24 Mayıs 2018 olduğunu öncelikle belirtelim. Uzun yıllar süren geliştirme aşamasının ardından oyunun açık betaya girmesi; geliştirici ekiple birlikte oyuncuları da heyecanlandırmış gibi görünüyor. Geliştirici ekip Phoenix Labs tarafından yapılan açıklamalara göre; Dauntless kapalı beta aşamasına 100 Bin civarında bir katılımcı iştirak etti. Gelecek olan açık beta etkinliğine ise 800 Bin oyuncunun şimdiden kayıt yaptırdığı bildiriliyor. Bu sayının artacağı da eklenen diğer bilgiler arasında. Geliştirici ekip, oyunun böylesine bir ilgiyle karşılaşmasından ötürü, katılımcılara teşekkürlerini bildirmeyi unutmuyor haliyle.

Geliştirici ekip Phoenix Labs; düzenlenen kapalı beta etkinliği sonrasında gelen geri dönüşler sayesinde, oyunun bambaşka bir boyut kazandığını da bildirdi. Kapalı beta sonrasında yaşanan gelişimin, oyunun genel anlamında büyük fark yarattığı açıklandı. İlham veren fikirleri değerlendiren Phoenix Labs, oyuncuların görüşleriyle oyunun daha iyi ve sevilen bir yapım olması yönünde hareket ettiğini bildirdi. Oyun için düzenlenecek açık beta etkinliğine olan yoğun katılımla birlikte, geri dönüşlerin artacağı, gelen fikirlerin ve eleştirilerin, oyunun gelişim aşamasına yine büyük katkı yapacağı ön görülüyor.

Monster Hunter serisinin geldiği nokta, özellikle Monster Hunter World oyununun kazandığı başarılı satış grafiği, canavar avcılığı temasındaki aksiyon oyunlarına olan ilginin arttığını görebiliyoruz. Dauntless oyunu da bu ilginin, maddi anlamda daha cazip bir alternatifi olacaktır. Geliştirici ekip; işini en iyi şekilde yapmak için geri dönüşleri beklerken, açık betaya katılan oyunculara sürpriz ödüller verileceğinin bilgisini de veriyor. Bu ödüllere ait daha detaylı bilgilerin, açık beta başlangıç tarihinden önce detaylandırılacağı da yine Phoenix Labs ekibi tarafından bildiriliyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın