Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Berkay Kocatürk, Editör Yazım tarihi: 26.07.2016

Geliştirici firma Nordic Games, yeni nesil için Darksiders’ı geliştirdiğini doğruladı. Oyunun önceki geliştiricisi THQ iflasını açıkladıktan sonra Darksiders oyununun haklarını İsveçli oyun firması almıştı.

Darksiders

Nordic Games, halihazırda serinin ikinci oyununu, Darksiders 2: Deathinitive Edition adıyla yeni nesil oyuncuların beğenisine geçtiğimiz yıl sunmuştu. Firma, daha fazla duyuru ve gelişmenin sözünü vermişti. Sonunda resmi bir açıklama geldi ve serinin ilk oyununun da yenilenerek yeni nesile geleceğini rapor edildi. İspanyol oyun ve haber sitesi Nextn‘in belirttiği üzere, oyunun duyurusu geçtiğimiz haftasonu düzenlenen Gamepolis 2016’da yapıldı.

Oyunun yenilenmiş versiyonu, PC, PlayStation 4, Xbox One ve Wii U için çıkışını yapacak. Çıkış tarihi olarak da Ekim 2016 işaret edildi. Belirtilene göre, oyunla ilgili daha fazla bilgi ve içerik, 17 Ağustos 2016 ile 21 Ağustos 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan Gamescom 2016 etkinliğinde ortaya çıkacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.