Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 28.08.2016

Çoğu zaman, konsollarda 60 FPS zevkini yaşayamadığımızdan yakınırız; PC’de harika gözüken oyunlar, konsol oyuncularını hayal kırıklığına uğratır. Yaklaşık 2 yıl önce, Nordic Games ile birleşen THQ’nun muhteşem oyunu Darksiders; bizi bu zevkten mahrum bırakmayacak. Darksiders’ın Warmastered sürümünün detayları ortaya çıktı; bunlardan birisi, konsollarda 60 FPS’te çalışacağı.

Darksiders

THQ Nordic’den Reinhard Pollice, GamingBolt ile yaptığı bir röportajda; yenilenmiş Darksiders ile ilgili soruları cevapladı. Grafiklerde ne tür bir iyileştirmeye gidildiğini merak edenler için, gölgelerin bile eskisinden 4 kat daha net görüneceğini söyleyelim. Tabii ki yenilikler sadece gölgelerden ibaret değil, oyunun motoru ve grafikleri üzerinde fazlasıyla çalışılarak; büyük bir gelişim gözlendi. THQ Nordic’in Ürün Geliştirme Müdürü, bütün kaplamaların en az iki kat daha yüksek çözünürlüklü hale getirildiğini de belirtti.

İlgimizi çeken bir diğer konu ise, oyunun konsol sürümünün 1080p/60 FPS olacağı. Hem grafiklerde büyük bir iyileştirmeye gidilip; hem de bu başarının yakalanacak olması, gerçekten takdire şayan. PC platformu için ise, daha farklı planların olduğunu belirten Reinhard Pollice; asıl hedeflerinin ise, konsollarla aynı olduğunu söyledi. Platform farkı olmaksızın, muhteşem kalitede bir oyun görecek olmak; hepimizi heyecanlandırıyor. Sizler de düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.