Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 29.06.2017

Türk oyuncular tarafından da çokça sevilen Darksiders serisi, 2018 senesinde Darksiders 3 oyunu ile karşımıza tekrar çıkmaya hazırlanıyor.  THQ Nordic ve Gunfire Games iş birliğinde geliştirilen bu oyun, serinin temelini oluşturan 4 atlıdan yeni bir tanesini gösterecekti bizlere. Muhtemelen serinin bir sonraki oyununda da geriye kalan 4. atlıyı görürüz diye düşünürken, THQ Nordic ve Gunfire Games cephelerinden gelen yeni açıklamalar bizleri oldukça şaşırttı. Meğer geliştirici ekip, serinin geleceğinde, 4 karakteri de aynı anda, tek bir oyunun içerisine sokmak istiyormuş.

Darksiders geliştiricileri, serinin geleceği hakkında konuştu

Reinhard Pollice isimli bir çalışan, vermiş olduğu bir röportajda, serinin geleceği hakkında, “Bir gün, 4 atlıyı da hep birlikte görebileceğiz. Ne zaman olacağını bilemiyoruz, bunu zaman gösterecek. ” dedi. Ayrıca bu kişi, Darksiders 3 hakkında da, “Oyunun temel hızı, serinin ilk oyununa oldukça benziyor. Fury karakterinin temel silahı, biraz yavaş bir saldırıya sahip olsa da, oyun içerisinde çok fazla silah var ve geri kalan silahlar hakkında pek konuşmadık.” dedi.

Yapılan bu açıklamalardan anlıyoruz ki, muhtemelen Darksiders 4 ile bambaşka bir temel görebiliriz. Eğer geliştiriciler, gerçekten 4 karaktere de tek bir oyun içerisinde yer vermek istiyorsa, bu en iyi final oyunda yapılabilir ve 4 karakteri de sunmanın en iyi yolu, eşli oyuncu temelli, tek başımıza oynarken karakterleri değiştirebileceğimiz bir oyun yapmaktır. En azından bize göre.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.