Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.10.2018

Merakla beklediğimiz oyunlardan bir tanesi olarak gösterebileceğimiz Darksiders 3 hakkında bildiğiniz üzere daha dün yepyeni bilgiler paylaşmıştık sizlerle. Darksiders 3 içerisindeki ana karakterimiz olan Fury’nin Force Hollow halini görmüştük. Şimdi ise, Darksiders 3 geliştiricileri tarafından Darksiders 3 Sloth patron savaşı gösterildi. Tabii, video içerisinde gösterilen tek şey Sloth patron savaşı olmadı. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videonun 7:35 civarlarında oynanış kısmı başlıyor.

Darksiders 3 Sloth patron savaşı gösterildi

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Darksiders 3 Sloth patron savaşının oynanış görüntülerini de barındıran video, IGN tarafından paylaşıldı. Neredeyse 13 dakika civarında süren videoda, Darksiders 3 geliştiricileri ile de röportaj yapılıyor. Oyunun paylaşmış olduğumuz görüntülerine bakacak olursak, ilk gösterildiği zamandan bu zamana kadar bir hayli geliştirilmiş olduğunu söylemek mümkün. Örneğin, ilk gösterildiği zamanlarda Fury’nin kırbacı oyuna göre bile gereksizce çizgi film gibi duruyordu.

Darksiders 3 Sloth patron savaşının da yer aldığı videodan gördüğümüz kadarıyla, oyun sadece bu anlamda da kendini geliştirmemiş elbette. Örneğin, oyun görsel açıdan da fazlasıyla çekici bir yapıya sahip olmuş. Ayrıca, Fury’nin saldırılarında da bir ağırlık hissedilebiliyor. Tabii, Fury’nin tam bir tehlikeli hatun olmuş olduğu da ayrı bir konu. Açıkçası, oyunun çıkışı için heyecanlanmaya başladığımızı belirtebiliriz. Eğer siz de bizim gibi heyecanlanmaya başladıysanız, 27 Kasım 2018 tarihinde haberimize konuk olan yapıma ulaşacaksınız demektir. Bakalım, oyun tam sürümü ile çıkışını gerçekleştirdiğinde nasıl bir yapım olarak karşımıza çıkacak?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.