Darksiders III resmi olarak duyuruldu

Darksiders III resmi olarak duyuruldu

Beklenen duyuru yapıldı.

Dün, Amazon tarafından gerçekleştirilen bir sızıntı ardından, THQ Nordic ve Gunfire Games, resmi olarak Darksiders III oyunlarını duyurdu. IGN aracılığı ile duyurulan bu oyun için, bir de video yayımlandı. Kıyamet sonrası temalı bir açık dünyaya sahip olacak olan Darksiders 3 yapıtında, FURY isimli bir büyücüyü kontrol edeceğiz. FURY, bu oyunda kendi yeteneklerini kullanarak, iyi ile kötünün dengesini sağlamaya çalışacak dünyada. FURY karakteri, büyüleri sayesinde kendisine farklı silahlar ve farklı görünümler verebiliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Darksiders II ile aynı zamanda geçecek olan bu oyun, 2018 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Eğer dilerseniz, oyunun ilk görsellerine de hemen aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz. Fakat daha önceden, sızıntı haberimizdeki görsellere baktıysanız, kendinizi yormanıza gerek yok çünkü resmi duyuruda da aynı görseller kullanıldı. Yani, ortada yeni bir şey yok efendim.

Darksiders III geliyor Darksiders 3

Darksiders III Resmi Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400, AMD FX-6100, veya daha iyisi
  • Hafıza: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: En Yeni Shader Model 5 Ekran Kartı – 2 GB VRAM ile
  • DirectX: Version 11
  • Boş Alan: 15 GB
  • Ek Notlar: Sistem gereksinimleri, çıkış tarihine doğru değişebilir!

Darksiders III duyurusu hakkında geliştirici ekip ve yayıncı şirket, “Söz verdiğimiz gibi, yeni oyunumuza biraz zaman ayırdık ve serinin yeni oyunundaki her şeyin aksiyon dolu olmasını sağladık. Özellikle de serinin takipçileri ve çok daha fazlası için.” diyor. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.