Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.09.2018

THQ Nordic ekibi tarafından yepyeni bir video yayımlandı. Yayımlanan video ile birlikte, Darksiders 3'nin perde arkası görüntüleri paylaşıldı. Paylaşılan perde arkası görüntülerinin bulunduğu video, aynı zamanda birtakım Darksiders 3 oynanış görüntülerini de içeriyor. Fakat, video sadece bu kadardan ibaret değil elbette. Aynı zamanda, Darksiders 3'nin baş bölüm tasarımcısı olan Rich Vorodi, çevre sanatçısı olan Chris McGill ve topluluk yöneticisi olan Alicia Bellamy tarafından video içerisinde açıklamalar yapılıyor.

Darksiders 3 perde arkası görüntüleri ile birlikte oynanış da gösterildi

Yukarıda sizlerle de paylaşmış olduğumuz Darksiders 3 videosunda, oyun içerisinde emeği bulunan 3 önemli ismi konuk olarak bulunduruyor. Video içerisinde yer alan Rich Vorodi, Chris McGill ve Alicia Bellamy, paylaşılan yeni Darksiders 3 videosu ile birlikte bizleri THQ Nordic ekibinin Gamescom 2018 etkinliklerindeki alanlarına götürüyor. Bizi, Gamescom 2018 etkinliklerindeki alanlarına götüren THQ Nordic ekibi, burada Darksiders 3 için özel bir tanıtım gerçekleştiriyorlar.

Darksiders 3 içerisinde Fury isimli karakterimizle oynayacağız. Bildiğiniz üzere Fury, Darksiders serisinde bizlere sunulan mahşerin 4 atlısından bir tanesi. Darksiders 3 hikayesine göre Fury, Seven Deadly Sins avına çıkacak. Seven Deadly Sins ise, dilimize çevirildiğinde kabaca 7 ölümcül günah oluyor. Darksiders 3 dünyası, açık sonlu olacak ve bizlere kıyamet sonrası bir dünya sunacak. Ayrıca, Darksiders 3'nin NVIDIA'nın yeni teknolojisi olan DLSS'i de destekleyeceği bilgisini belirtmemizde fayda var. Son olarak, şu anki planlara göre Darksiders 3, 27 Kasım 2018 tarihinde oyuncuların beğenisine çıkacağını belirtelim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.