Darksiders III geliyor

Darksiders III geliyor

Amazon üzerinde Darksiders III, bütün detayları ve görselleri ile listelendi.

Oldukça sevilen bir seri olan Darksiders serisi hakkında uzun zamandır pek bilgi alamıyorduk. Fakat bugün Amazon üzerinde oldukça çılgın bir olay yaşandı ve Amazon, serinin en yeni oyunu olmaya hazırlanan Darksiders III hakkında tüm bilgileri verdi, görselleri yayımladı. Amazon’un listelemesine göre Darksiders 3; PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. THQ Nordic ve Gunfire Games tarafından geliştirilen bu oyun, yine aynı sayfaya göre 2018 senesi içerisinde çıkacak. Dilerseniz haberimizin devamından, oyunun detaylarına göz atmaya devam edelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Darksiders III geliyor Darksiders 3

Öncelikle söyleyelim, bu haberimizde göreceğiniz her görsel, Amazon tarafından bu oyun için yayımlandı. Şimdi oyunun detaylarına geçecek olursak; Darksiders III ile FURY isimli bir büyücüyü kontrol edeceğiz. FURY, bu oyunda kendi yeteneklerini kullanarak, iyi ile kötünün dengesini sağlamaya çalışacak dünyada. FURY karakteri, büyüleri sayesinde kendisine farklı silahlar ve farklı görünümler verebiliyor. Ayrıca, oyunun dünyası da açık uçlu bir dünya olacak. Peki, oyundaki düşmanlarımız kim olacak?

Amazon sayfasındaki Darksiders 3 açıklamalarına göre, oyunda yenmemiz gereken kişiler/şeyler, Seven Deadly Sins olacak. Ayrıca onların kalfaları da bulunuyor olacak, onları da yenmek durumunda kalacağız. Bakalım bu oyun hakkındaki resmi duyuruyu ne zaman alacağız? E3 2017 mi olacak bu duyuru için en doğru tarih, yoksa sızdırmalardan ötürü THQ Nordic ve Gunfire Games erkenden mi duyuracak? Bu durumun sonucunu merakla bekliyor olacağız. Haberimizi sonlandırmadan da söyleyelim, haberimizin hemen aşağısındaki galerisinden, oyun için yayımlanan görsellere de göz atabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.