Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.07.2018

Darksiders 2, uzun bir süre önce bizlere sunulmuştu. Bahsini ettiğimiz tarih, 14 Ağustos 2012 ve bu oyun, o tarihten beri bizlerle. Sunmuş olduğu oynanış ile kalbimizde bir yer edinmeyi başaran yapım, bildiğiniz üzere üçüncü şahıs bakış açısı ile oynanıyordu. Fakat, muhtemelen birtakım oyuncular, “Biz bu oyunu neden birinci şahıs bakış açısı ile oynamıyoruz?” diye düşünmüş. Zira, yeni çıkan bir mod sayesinde, akıllardan geçen bu soru gerçeğe dönüşüyor.

Darksiders 2 artık birinci şahıs bakış açısıyla oynanabiliyor

Darksiders 2, bir mod sayesinde yeni bir bakış açısına sahip oluyor

Haberimize konuk olan modu Darksiders 2 içerisinde kullanabilmek için, öncelikle oyuna sahip olmanız gerekmekte. Bu aşama tamamsa, gerisi çok basit demektir. Buraya tıklayarak ulaşacağınız internet sayfasındaki modu indirin ve Cheat Engine ile çalıştırın. Açılan penceredeki First Person Mod yazan seçeneğin karşısındaki kutucuğu işaretleyin. Bütün her şey bu kadar, artık rahat rahat oyunu birinci şahıs bakış açısı ile oynayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.