Dark Souls geliştiricileri, yeni bir RYO üzerinde çalışıyor olabilir

Dark Souls geliştiricileri, yeni bir RYO üzerinde çalışıyor olabilir

FromSoftware, bizlere karanlıklar içinde yeni bir oyun sunabilir.

Her oyun geliştiricisinin diğer türlerden daha başarılı işler çıkardığı, imzası haline gelmiş bir türü vardır. Dark Souls III ile birlikte sonlanan serinin geliştiricisi FromSoftware ise, doğal olarak RYO türündeki oyunlarıyla anılıyor. Ortaya atılan iddialara göre geliştiriciler karanlık bir RYO üzerinde çalışıyor olabilir. Dark Souls serisi sonlandı, ama bu türün devam etmeyeceği anlamına gelmiyor tabii ki.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Dark Souls RYO

Üç boyutlu bir aksiyon oyununda çalışmak üzere bir 2 boyut tasarımcısı için bir iş ilanının ortaya çıkmasıyla başladı her şey. İlanda şirketin adı verilmese de, bizleri az önce açıkladığımız sonuca yönlendiren büyük bir detay bulunuyor. Geliştiricilerin merkezinin Tokyo’daki Sasazuka istasyonundan, yedi dakikalık mesafede olduğu belirtiliyor. Bu mesafede bulunan büyük bir geliştirici var, o da anlamış olduğunuz üzere FromSoftware. Açıklamaya devam etmeden önce ekleyelim, bir duyuru yapılana kadar her şeyi söylenti olarak kabul etmeliyiz.

Şirketin kendi internet sitesinde de özel olarak belirtilmiş olan bu yedi dakikalık mesafe, bizlere çok şey anlatmayı başardı. Kotaku editörü Giuseppe Nelva’nın da bizzat kendi deneyimlerine dayanarak doğruladığı bu süre, Dark Souls geliştiricilerinin bir şeyler üzerinde çalıştığını gösteriyor. Başka bir detay ise, iş ilanının kısa bir süre için olması. Yani işe alınacak kişi kısa süreliğine çalışacak. İleri seviyeye gelmiş ve neredeyse tamamlanmak üzere olan bir oyun ile karşı karşıya olabilir miyiz?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.