Dark Souls Remastered içerisinde Bloodborne haritası bulundu

Dark Souls Remastered içerisinde Bloodborne haritası bulundu

İşin daha da ilginç kısmı, haritanın GTA 5 ile açılmış olması.

Oyuncu alemini anlamak pek fazla mümkün değil. Çünkü, fazlasıyla çeşitli renklerde insanlar var ve kesinlikle aklımızın ucundan dahi geçmeyecek işler başarıyorlar. Bu haberimize konuk olan mod yapan bir oyuncu da, Dark Souls Remastered içerisinde Bloodborne oyunundan Upper Cathedral Ward haritasını buldu. Bulmakla kalmadı, bir de üstüne haritayı oyundan alarak GTA 5’a eklemeyi de başardı. Şimdi de, haritada doyasıya arabasıyla geziyor.

Dark Souls Remastered içerisinde Bloodborne haritası bulundu

Dark Souls Remastered, Bloodborne ve GTA 5 üçlüsü arasındaki akla gelmeyecek ilişki

Anlamadığımız birçok şey var aslında bu konu hakkında. Sormamız gereken sorulardan birisi, 2015’de çıkmış olan bir oyundaki bölüm, geçtiğimiz günlerde çıkan bir oyunun içerisinde yer alıyor? Hadi yer alıyor, peki bu harita neden GTA 5 ile açılıyor? Haberimizin en altında sizler için paylaşmış olduğumuz videoda, haberimize konuk olan modcu, Dark Souls Remastered içerisinde çıkan Bloodborne haritasını GTA 5 ile birlikte gösteriyor ve birtakım bilgiler veriyor.

Oyun içerisinde bulunan bu harita, m99_99_98_00 ismine sahip. Souls serisinde, m99 ile başlayan dosyalar, genellikle deneme dosyaları olarak karşımıza çıkıyor. Fakat, Bloodborne içerisinde olması gereken deneme dosyası, neden Dark Souls Remastered ile karşımıza çıktı, bu konu hakkında herhangi bir fikrimiz yok. Biz, en iyisi sizi Trevor ve Upper Cathedral Ward haritası ile başbaşa bırakalım. Çünkü, muhtemelen bu sorulara hiçbir zaman tam olarak düzgün bir cevap alamayacağız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın