Dark Souls 3 oyununda, aslında Battle Royale modu da mı vardı?

Dark Souls 3 oyununda, aslında Battle Royale modu da mı vardı?

Oyun kodları içerisinde 3 silah bulundu.

Dark Souls 3, serinin diğer oyunlarında da olduğu gibi, bizlere kabuslar gördürmüş bir oyun. Oyun içerisinde, sadece hikaye modunu bitirmek dışında yapılacak bir sürü şey daha bulunuyor. Bu yüzden de, orijinal bir yapıda olduğunu söylemek mümkün. Peki, ya aslında oyun içerisinde Battle Royale modu da olacaktı deseydik, ne derdiniz? Muhtemelen dalga geçerdiniz fakat aslında durum bayağı ciddi. Zira, mod yaratıcılarından biri, oyunun dosyaları içinde bu konu ile alakalı dosyalar ile karşılaştı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Dark Souls 3 oyununda aslında Battle Royale modu da bulunuyordu

Dark Souls 3 Battle Royale modu, alışmış olduğumuz modlardan biraz daha farklı olacaktı

Aklınızdan eğer hemen PUBG ve benzeri yapımlardaki gibi bir mod geçtiyse, üzücü haberlerimiz var. Görünüşe göre FromSoftware’in aklındaki mod, alışmış olduğumuz modlardan biraz daha farklı olacaktı. Haberimizin en sonunda bulunan video, bu konu hakkındaki bütün detayları veriyor aslında. Fakat şöyle bir toparlamak gerekirse, oyunun kodlarına gizlenmiş Ceremony Sword of Darkness, Ceremony Sword of Flame ve Ceremony Sword Battle Royale Eclipse isimli 3 silah bulunuyor.

Biraz evvel sizlere bahsetmiş olduğumuz 3 silah arasından Ceremony Sword of Darkness ve Ceremony Sword of Flame’in açıklamalarına göre, bu silahlar kullanıldığında, oyuncuyu High Wall of Lothric bölgesinin daha karanlık bir versiyonu olan Moonlight Ceremony haritasına götürüyordu. Bu haritada Sword of Flame kullanınca da, başka bir oyuncunun Moonlight Ceremony’sine baskın yapabiliyorduk. Ceremony Sword Battle Royale Eclipse silahında ise bir açıklama bulunmuyor. Fakat, adındaki Battle Royale kısmından ötürü, Moonlight Ceremony’nin, herkesin birbirine karşı savaşabildiği bir versiyonuna götürdüğü düşünülüyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.