Menü
https://leadergamer.com.tr/oyuncular-icin-pc-toplama-rehberi-intel-agustos-2016/
Dark Passage 8 Ağustos 2016 11:26

Dark Passage, 2016 League of Legends Türkiye Büyük Finali’ne kaldı

Son üç yılın şampiyonu Dark Passage, İstanbul Ülker Sport Arena’da 4. şampiyonluğunu arıyor.


Milyonlarca League of Legends oyuncusunun ve e-spor tutkunlarının beklediği an çok yaklaştı. Her yıl on binlerce kişinin yerinde izlediği League of Legends Türkiye Büyük Finali, bu yıl 13 Ağustos 2016’da İstanbul Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek ve Lig TV üzerinden canlı yayınlanacak. Aslında birçok kişinin tahmin ettiği gibi final maçı, League of Legends’in yıldızlar karması diyebileceğimiz SuperMassive ve en çok kupa kaldıran takımlardan Dark Passage’ın arasında gerçekleşecek!

dark passage

Türkiye’nin ilk dijital cüzdanı BKM Express’in sponsor olduğu Dark Passage2013, 2014 ve 2015 yıllarında League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde şampiyon olmuştu. Ekibin şimdi de 13 Ağustos 2016 tarihinde gerçekleştirilecek League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde yarışacağı haberi verildi. Anlaşılan League of Legends rekabeti, bu yaz e-spor sevenleri kavuracak!

League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde zafere ulaşan takım şampiyonluğunu ilan ederken, 8 bölge şampiyonuna karşı ülkemizi IWCQ’da temsil etme hakkını da elde edecek. Biletler ise ön siparişe çıktı. Birinci kategori için 30, ikinci kategorinin için ise 20 lira ödemeniz gerektiğini belirtelim.

Türkiye’de e-sporun gelişmesi ve dünyada e-spor alanında ülkemizin ses duyurması için en önemli organizasyon olan League of Legends Türkiye Büyük Finali’ne kalan iki dev e-spor takımına da başarılar diliyoruz.

Tolga KARACA Editör