Dante’s Inferno RPCS3 ile tam olarak oynanabilir durumda

Dante’s Inferno RPCS3 ile tam olarak oynanabilir durumda

Orta seviye bir işlemciniz varsa bile Dante’s Inferno RPCS3 ile oynanılabilir durumda.

RPCS3 artık Dante’s Inferno gibi bir yapımı da tam anlamıyla kaldırır vaziyette ve işin en iyi kısmı da, performans olarak muhteşem denilebilecek durumda olması. PlayStation 3 emülatörü ile bir PS3 oyunu daha baştan sona oynanabilir durumda yani. Her geçen gün bir yeni oyunun daha eklendiği listeye Dante’s Inferno da RPCS3 ile baştan sona oynanabilir oyun olarak eklendi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Aslında, oyun 2017’den beri emülatör ile çalışır durumdaydı fakat ne yazık ki hem görsel, hem de ses ile ilgili problemler yaşatmaktaydı oyunculara. Yazılım üzerinde uzun süredir uğraşmakta olan ekibin emekleri sayesinde en sonunda oynanabilir duruma geldi.

Dante’s Inferno PS3 emülatör yazılımı ile güzelce çalışıyor demiştik. Eğer orta seviyede bir işlemciniz varsa PC’de, yine 60 FPS olarak oynama şansınız bulunuyor. Haberimizin en sonunda yer alan video, oyunun 4K 60 FPS oynanışını gösteriyor bizlere.

Ayrıca, konuyu bilmeyenler için de belirtmekte fayda var. Dante’s Inferno, bizlere Dante’nin aşkı Beatrice için cehennemin dibine kadar süren yolculuğunu anlatıyor. Hemen aşağıdaki videoyu izleyerek oyunun an itibari ile ne alemde olduğu konusunda da fikir edinebilirsiniz. Darısı, henüz oynayamadıklarımızın başına.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.