Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Daniel Bryan, John Cena ve Vince McMahon hakkında konuştu

Daniel Bryan, John Cena ve Vince McMahon hakkında konuştu

"İki yüzlü olduğum noktalardan bir tanesi, insanlara sattığımız ürünler."

Şu an WWE televizyon şovunda WWE SmackDown Live General Manager rolünde olan Daniel Bryan, bir süre önce Peter Rosenberg ile bir röportaj gerçekleştirmişti. Peter Rosenberg ile Daniel Bryan, bu röportajda birçok farklı profesyonel güreş konusundan bahsetmişti. İşte bu röportajda Daniel Bryan, John Cena ve Vince McMahon hakkında da konuştu. Daniel Bryan öncelikle çevreciliğini ortaya koydu ve, “İki yüzlü olduğum noktalardan bir tanesi, insanlara sattığımız ürünler. Artık insanlara bu tip ürünleri satmak için zorlama yapmamalıyız ama bir yandan da bu satışları yapmamız gerekiyor. Çünkü bu benim işim, değil mi? WWE ile çalışıyorum, insanlar benim kıyafetlerimi almalı, oyuncaklarım ile oynamalı. Bu durumu biraz hafifletebilmek için son WWE programımda artık tişört giymiyordum. Bu tip şeyler doğa için gerçekten çok kötü.” dedi.

Daniel Bryan, John Cena ve Vince McMahon hakkında konuştu

Açıklamalar ise John Cena üzerinden devam etti. Daniel Bryan, John Cena hakkında da, “Tahmin edemezsiniz belki ama bu tip konuları John Cena ile konuşmayı çok seviyorum. O da bu konular ile çok ilgili ama o teknolojinin bir gün insanlığı kurtarabileceğine inanıyor. Onunla her konuştuğumda kendime yeni yeni sorular sormaya başlıyorum. Benim farklı şeyler hakkında düşünmemi sağlıyor. Onun beyni gerçekten çok hızlı çalışıyor.” dedi.

Daniel Bryan son olarak patronu, Vince McMahon hakkında da konuştu ve, “Vince McMahon doğrultusunda promo yapmak gerçekten çok zor ve bu bir sanat ama John Cena bunu kesinlikle kusursuz bir şekilde beceriyor. Vince McMahon normalde promo dersleri veriyor ve o dersleri dinlerseniz, gerçekten aydınlanabiliyorsunuz. Bir sınıf dolusu insan ile nasıl röportaj vereceğinizi öğreniyorsunuz ve bunu size öğreten kişi de Vince McMahon. Kendisi promo konusunda gerçekten farklı bir seviyede. Yüz mimiklerini, cümlelerini, kelimelerini nasıl kullanacağını çok iyi biliyor ve çok iyi bir şekilde de öğretebiliyor. Tüm bunlar yine de pek benim tarzım değil.” dedi.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın