Menü
https://leadergamer.com.tr/ghoul-steam-greenlight/
Cosplay 18 Nisan 2017 21:22

Dallas şehri, mükemmel cosplay çalışmalarına ev sahipliği yaptı

Birbirinden güzel cosplay çalışmaları bizleri bekliyor.


Cosplay çalışmalarının hayranlar tarafından yapılan en yaratıcı çalışmalar arasında yer aldığı hepimiz tarafından kabul edilen bir gerçek. Hatta iş öyle bir hal alıyor ki cosplay çalışmasını karakterin orijinal halinden bile daha çok beğenebiliyoruz. Amerika Birleşik Devletleri’nin Texas eyaletinin bir şehri olan Dallas’ta 31 Mart 2017 ve 2 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleşen “Fan Expo” isimli hayran fuarı, hepimizi etkilemeyi başardı.

Cosplay

Birbirinden güzel cosplay çalışmalarının bizlere sunulduğu bu fuarda Logan’dan Thor’a kadar pek çok karakter ile ilgili çalışmalar bizleri bekliyor. Yetenekli fotoğrafçı Mineralblu tarafından çekilen fotoğraf ve videolar biz hayranlar ile paylaşıldı ve beğenimize sunuldu. Eğer daha fazla görsel görmek isterseniz, fotoğrafçının Facebook sayfasını ziyaret etmeniz yerinde olacaktır. Filmler, oyunlar ve çizgi romanlar olsun her türlü medyadaki karakterleri gerçek hayata ekleyen yetenekli sanatçıları buradan tebrik ediyoruz.

Özellikle kostüm tasarımındaki detaylılık ve karakter çeşitliliği gibi konularda bir hayli beğeni toplamayı başaran, “Fan Expo” bizleri de kendine çekmiş durumda. Dilerseniz hemen aşağıdan sonraki sayfalara ilerleyerek cosplay çalışmalarından oluşan galeriye göz atabilirsiniz. Dilerseniz de yazımızın sonundaki videoyu izleyerek bütün çalışmalar hakkında genel bir fikir sahibi olabilirsiniz. Beğenilerinizi ve cosplay çalışmaları hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle de paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Yaşar Baturalp Editör