Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 22.08.2018

E3 2018 sırasında paylaştığı Cyberpunk 2077 tanıtım videosu ile oyuncuları etkilemeyi başaran CD Projekt RED, Gamescom etkinliğine de adım atıyor. Her ne kadar oyuna dair pek fazla bilgi paylaşılmamış olsa da en azından elimizde yeni ekran görüntülerinin olduğunu söyleyebiliriz. 2015 yılında The Witcher 3: Wild Hunt’ın grafikleriyle hayran bırakan geliştiriciler aynı duyguları yaşatmaya hazırlanıyor gibi.

Cyberpunk 2077 yeni ekran görüntüleri ile karşınızda

Cyberpunk 2077, yeni ekran görüntüleriyle sabırsız bekleyişe heyecan katıyor.

CD Projekt RED tarafından Cyberpunk 2077 İnternet sitesi üzerinden paylaşılan görseller, öncelikle geliştiricilerin Twitter hesabından paylaşıldı. Sosyal medya üzerinde oldukça büyük bir beğeni toplayan ekran görüntüleri yeni konsept çalışmalarıyla İnternet sitesine de alındı. Oyunun grafiklerinin ne kadar detaylı ele alındığı, ekran görüntülerinde rahatlıkla gözlemlenebiliyor.

Cyberpunk 2077 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, oynanış ve bildiğimiz her şey

E3 2018 sırasında ilk tanıtım videosu ile karşımıza çıkan Cyberpunk 2077, oldukça ilginç bir adım atmıştı. Oldukça detaylı olan tanıtım videosunun oyun içi görüntülerden oluştuğunun ortaya çıkması, oyuncuları oyunun durumunu düşünmeye itti. CD Projekt, henüz hazır olmadığını söyleyerek oyunu oyunculara göstermeyi reddetse de kapalı kapılar ardında gören birilerinin olduğunu söyleyebiliriz.

Cyberpunk 2077 yeni ekran görüntüleri ile karşınızda

Yazımızın içinden de inceleyebileceğiniz ekran görüntülerini buraya ilerleyerek Cyberpunk 2077 İnternet sitesi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Jackie Welles karakterinin öne çıktığı ekran görüntüleri ilk ekran görüntüsü serisine göre çok daha karanlık bir atmosfere sahip. Bunun oyunun gereğinden fazla aydınlık olduğuna dair aldığı eleştirileri karşılamak için geliştiriciler tarafından yapılmış bir hamle olduğu düşünülebilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.