Cyberpunk 2077 için yeni bir çıkış tarihi duyuruldu

Cyberpunk 2077 için yeni bir çıkış tarihi duyuruldu

Bu oyunun çıkmaya niyeti var mı?

2020 yılının en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan Cyberpunk 2077, bildiğiniz üzere daha önceden ertelenmişti. Şimdi, yine ertelendi ve Cyberpunk 2077 için yeni çıkış tarihi verildi. Elbette CD Projekt RED ekibi bu konuyla ilgili açıklama da yaptı fakat açıkçası çok da tatmin olduğumuzu belirtemeyeceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Cyberpunk 2077 yeni çıkış tarihi olarak 19 Kasım 2020 tarihi belirtildi

Verilen bilgilere göre oyun 19 Kasım 2020 tarihinde çıkış yapacak. Bunu ise, öncelikle oyuna vermiş oldukları önemden bahsederek açıklamaya başladılar. Biraz daha bekletecekleri için özür dileyen ekip, onlara anlayış göstermemizi istiyor. Bu duyuruyu bizlerle paylaştıkları esnada oyunun hem içerik olarak hem de oynanış olarak tamamlanmış olduğunu da belirttiler. Görevler, ara sahneler, yetenekler, eşyalar ve benzeri şeyler de tamamlamış olduklarını belirttiler.

Her şeyi düzgün bir şekilde hazırlamak istediklerinin altını çizdiler. Bu hafta bütün dünya çapındaki basın ekibinde çalışanların oyunu oynamaya başlayacağını belirtiyorlar. Oyunun henüz elimize geçmediğinden bahsetmek isteriz. Bu basın çalışanlarının geri bildirimlerini duymak istediklerini belirten ekip, açıklamasını ne yazık ki sadece bu şekilde yaptı. Gerçekten daha ne kadar bekleyeceğiz? Yine ertelenirse? Aklımızda bu tarz soru işaretlerinin oluşması gerçekten üzücü.


Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.