Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.06.2020

2020 yılının en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan Cyberpunk 2077, bildiğiniz üzere daha önceden ertelenmişti. Şimdi, yine ertelendi ve Cyberpunk 2077 için yeni çıkış tarihi verildi. Elbette CD Projekt RED ekibi bu konuyla ilgili açıklama da yaptı fakat açıkçası çok da tatmin olduğumuzu belirtemeyeceğiz.

Cyberpunk 2077 yeni çıkış tarihi olarak 19 Kasım 2020 tarihi belirtildi

Verilen bilgilere göre oyun 19 Kasım 2020 tarihinde çıkış yapacak. Bunu ise, öncelikle oyuna vermiş oldukları önemden bahsederek açıklamaya başladılar. Biraz daha bekletecekleri için özür dileyen ekip, onlara anlayış göstermemizi istiyor. Bu duyuruyu bizlerle paylaştıkları esnada oyunun hem içerik olarak hem de oynanış olarak tamamlanmış olduğunu da belirttiler. Görevler, ara sahneler, yetenekler, eşyalar ve benzeri şeyler de tamamlamış olduklarını belirttiler.

Her şeyi düzgün bir şekilde hazırlamak istediklerinin altını çizdiler. Bu hafta bütün dünya çapındaki basın ekibinde çalışanların oyunu oynamaya başlayacağını belirtiyorlar. Oyunun henüz elimize geçmediğinden bahsetmek isteriz. Bu basın çalışanlarının geri bildirimlerini duymak istediklerini belirten ekip, açıklamasını ne yazık ki sadece bu şekilde yaptı. Gerçekten daha ne kadar bekleyeceğiz? Yine ertelenirse? Aklımızda bu tarz soru işaretlerinin oluşması gerçekten üzücü.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.