Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.02.2021

CD Projekt RED ekibinin başına bu sıralar gelmedik şey kalmadı. CD Projekt RED’in sunucularına birtakım siber korsanlar sızdı. Sızan korsanlar tarafından Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 Wild Hunt kaynak kodları çalındı. Daha sonrasında ise, sızan bu siber korsan ekip CD Projekt RED’i, sızdırdıkları kodları ve bilgileri internete sızdırmakla tehdit etti.

CD Projekt RED sunucularından Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 Wild Hunt kaynak kodları alındı

CD Projekt RED’in sunucularından çalınanlar sadece Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 Wild Hunt’tan ibaret de değil. Aynı zamanda Gwent ve The Withcer 3 Wild Hunt’ın çıkmamış olan sürümü de çalındı. Yani, ekibin en önemli işlerinin ele geçirildiği duyuruldu. Yapılan tehdit, CD Projekt RED tarafından duyuruldu. Zaten hemen yukarıda da, duyurunun yapıldığı Twitter gönderisini paylaştık.

Gerçekten, CD Projekt RED’in başına gelmedik şey kalmadı ve artık içimiz cız etmeye başladı şirket için. Ekibin bir karar vermesi için 48 saatleri olduğu dile getirilmiş, edilen tehdit mesajı içerisinde. Bütün gözler CD Projekt RED üzerinde. Sizce de, artık yeteri kadar canları yanmadı mı? Tamam, yaptıkları çok fazla hata oldu ama bu kadarı da fazla değil mi? Umarız ki, CD Projekt RED ekibi kendilerine de uygun bir yolla Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 Wild Hunt dahil olmak üzere, çalınan her şeyi geri toparlamayı başarır. Son olaylardan dolayı yerden yere vurulsa da, gerçekten güzel işler yapıyorlar. Tekrardan, geçmiş olsun CD Projekt RED.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.