Cyberpunk 2077 içerisinde bir sosyal alan bulunacak

Cyberpunk 2077 içerisinde bir sosyal alan bulunacak

Söylentilere göre bu sosyal alan oyunun hem tekli oyuncu modu, hem de çoklu oyuncu modu ile entegre olacak.

The Witcher serisinin arkasında olan CD Projekt RED şu an boş bir şekilde durup, The Witcher serisinden kazandıkları paraları yemekle uğraşmıyorlar. Ekip aktif bir şekilde Cyberpunk 2077 isimli yeni bir RYO geliştiriyor. Yaklaşık 5 senedir geliştirilen bu oyun hakkında ise neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz. Yani ortada büyük bir sorun var. CD Projekt RED bu konu hakkında her ne kadar açıklamalar yapmış olsa da, oyuncular bu durumdan memnun değil ve Cyberpunk 2077 hakkında her gün yeni bir şeyler öğrenmeye çalışıyorlar. Bu çalışmalar sonunda bir sonuç verdi ve Cyberpunk 2077 hakkında bugün ortaya yeni bir söylenti çıktı.

Cyberpunk 2077

Bugüne kadar oyun hakkında duyduğumuz bilgilere göre Cyberpunk 2077, içerisinde hem tekli oyuncu, hem de çoklu oyuncu modunu bulunduracaktı. Bugün The Triple S League ve Madqueen Show tarafından ortaya çıkartılan bilgilere göreyse, oyunun içerisinde bir sosyal alan bulunacak ve bu sosyal alan, oyunun hem çoklu oyuncu modu, hem de tekli oyuncu modu ile entegre bir şekilde çalışacak. Oyuncular bu sosyal alanı kullanarak diğer oyuncular ile etkileşime geçebilecek ve oyuncular birlikte yan görevleri yapabilecekler. Yani bu sosyal alan Call of Duty: WWII ile veya Destiny serisinde gördüğümüz sosyal alanlara pek benzemeyecek.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve Türk oyuncular tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın