Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.04.2020

Aşırı büyük bir sabırsızlıkla beklemekte olduğumuz oyunlardan bir tanesi olarak gösterebileceğimiz Cyberpunk 2077 hala aylarca ötede. Fakat oyunun çıkış tarihi yaklaştıkça yeni görüntüler ve bilgiler de ortaya çıkıyor. Haberimize konuk olan video ise, Cyberpunk 2077 için soru ve cevap olarak paylaşılan videodaki oynanış görüntülerinin birleştirilmiş halini gösteriyor.

Cyberpunk 2077 soru ve cevap videosundaki oynanış görüntülerini haberimizin en sonunda bulabilirsiniz. Açıkçası, oyunun çıkış tarihi yaklaştıkça bizlere bu tarz görüntüler verilmesi iyi oluyor, ilaç gibi geliyor. Tabii, oyun için sabırsızlanmaktan da kendimizi alıkoyamıyoruz, bu da farklı bir mevzu. Haberimizdeki videoda, bizlere bir görev içerisinden sahneler yer alıyor.

Cyberpunk 2077, 17 Eylül 2020 tarihinde Xbox One, Xbox Series X, PS4, PC ve Stadia platformları üzerinde oynanabilir olacak.

Pieced together the extra game footage from the Q&A video from cyberpunkgame

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.