Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 12.02.2021

Night City’de kendi işlerinizle uğraşırken, bilinmeyen bir numaradan mesaj alacaksınız. Mesajın gelişiyle birlikte, Cyberpunk 2077 görevlerinden Şiddet görevi başlamış olacak. İlk iş, telefonunuzu açıp gelen mesajı okumak. Daha sonra, No-Tell Motel’deki 210 numaralı odaya gideceksiniz. İçeride, gerçekten garip bir kadınla karşılaşacaksınız. İşte bu kadının adı, Lizzy Wizzy. Night City’nin en ünlü şarkıcılarından olur kendisi. İlginç de bir hikayesi var. Ancak, bu hikayeyi onun ağzından dinlemeniz, daha faydalı. Şimdi, onun hikayesini bir kenara koyalım ve esas mevzuya gelelim.

Cyberpunk 2077 Şiddet görevi ve görevi tamamlamak için yapılması gerekenler

Lizzy Wizzy’nin bir problemi var. Kendisi, sevgilisi tarafından aldatıldığını düşünüyor. Ancak, ortaya çıkıyor ki bu kişi sevgilisi değil, menajeriymiş. Bu menajer, Lizzy Wizzy’nin mekanı olan Riot’da, ünlü şarkıcının arkasından iş çeviriyormuş. Lizzy Wizzy de sizden, menajerini iş üstünde basmanızı istiyor. İlk iş, gece olmasını bekleyip Riot’a gidin. VIP alanına ulaşmak için üç seçeneğiniz var. İlki, kapıdaki görevliden VIP kartını istemek. İkincisi, yangın çıkışından içeri girmek. Üçüncüsü, yan taraftaki kapıyı kırarak girmek. Kapıdaki güvenlikten kartı almak istiyorsanız da Vücut seviyenizin 11 olması gerekiyor.

Vücut seviyeniz yetmiyorsa, yaşam tarzınıza uygun diyaloğu da deneyebilirsiniz. VIP kartla girmek isterseniz, ikinci kattaki sadece personele özel odanın bulunduğu kısımdan gitmelisiniz. Diğer bir seçenek, Riot’un solundan dolaşıp yangın merdivenini kullanmak. İçeri girdiğinizde, sağ taraftaki asansörü kullanıp aşağı inin. Önünüze çıkan bilgisayardaki postalara bakın. Bilgisayarı didik didik arayın. Sonra, bilgisayarı kullanarak Riot içindeki güvenlik kameralarını izleyin. Burada, aradığınız kişiyi bulacaksınız. Konuşmayı dinleyin ve ardından Johnny’e fikrini sorun.

Binadan ayrılmadan önce, güvenlik kamerası kaydını indirin. Tüm konuşmaları dinledikten sonra, Lizzy Wizzy’e gerçeği söyleyip söylememek sizin elinize kalmış. Görevi şu anlık tamamlamış gibi görünüyorsunuz. Ancak, görevi doğru şekilde bitirmek istiyorsanız, Lizzy Wizzy’nin sizi aramasını bekleyin. Zaten, sizi tekrar otel odasına çağıracak. Görevi doğru şekilde tamamlamak için Lizzy Wizzy’nin sonraki görevini kabul etmelisiniz. Görevi kabul edip otel odasına gidin. Şiddet görevi, şu an için tam olarak bitmiş durumda. Artık, oyununuza istediğiniz görevden devam edebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi başka Cyberpunk 2077 rehber yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz. Cyberpunk 2077 hakkında bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz her şeyi bir araya getirdiğimiz sayfamızda, aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.