Cyberpunk 2077 saygınlık nasıl kazanılır?

Cyberpunk 2077 saygınlık nasıl kazanılır?

Cyberpunk 2077 saygınlık sistemi ile ilgili tüm sorularınızın cevabı.

Night City sokaklarında Saygınlık, birçok şeyden önce gelir. Karakterinizi geliştirmek ve çevrede tanınmak istiyorsanız sözü geçen biri olmanız gerekir. İş bitiricilerden daha iyi teklifler almak da siberkasaplardaki kaliteli parçalara erişebilmek de saygınlığınıza bağlıdır. Gördüğünüz üzere Cyberpunk 2077 saygınlık sistemini çok güzel oturtmuş. İşin daha güzel kısmı, başınızı fazla belaya sokmadan da saygı görebilirsiniz. Ancak, yattığınız yerden de saygınlık kazanamazsınız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Cyberpunk 2077 saygınlık nasıl kazanılır ve ne işe yarar?

Saygınlık sistemi oyun boyunca size büyük kapılar açacak. Temelde ise iki ana fonksiyona sahip. İlki, siberkasaplarda yeni eşyalar açabilmeniz. Diğeri ise, iş bitiricilerle aranızı geliştirmeniz. Oyun boyunca girdiğiniz satın alma menülerinde üstü damgalı bazı eşyalar göreceksiniz. Yeterli paraya sahip olmanıza rağmen istediğiniz eşyayı alamıyorsanız saygınlığınız yetmiyor demektir. Saygınlık kazanıp kazanmadığınızı öğrenmek için görev sonlarını beklemeniz yeterli.

Her saygınlık kazanışınızda ekranınızda yeni bir iş belirecek. Bu işleri takip ederek daha fazla saygınlık kazanabilirsiniz. Sadece tek bir yol mu var? Tabii ki birden fazla yol var. Gerektiği zamanlarda polisle iş birliği yapmayı deneyin. Şehirde polis ve çeteler arasında bir çatışmaya denk gelirseniz çekinmeyin. Silahınızı çekin ve polislerle beraber savaşın. Böylece hem saygınlığınız artacak hem de NCPD size bir miktar para verecek. Aynı şekilde yardıma muhtaç insanlara yardım etmeyi de ihmal etmeyin.

Saygınlık kazanmak için tehlikeli bir yol daha var. Şehirde denk geldiğiniz organize suç örgütlerinin peşine düşün. Aranan suçluları ölü ya da diri polise teslim edin. Olay yerindeki kanıtlara el koyun. Bunun sonucunda para kazanabilir, saygınlık kazanabilir ve hatta nadir eşyalar bile elde edebilirsiniz. Yine de Night City ve yolsuzluk içinde yüzen polis departmanına yardım etmek size kalmış. Tavsiyemiz, en azından sivillere yardım edin. Son karar her zaman sizin. Cyberpunk 2077 oynarken saygınlığınızı önemsemeyi asla ama asla unutmayın.

Bu ve bunun gibi başka Cyberpunk 2077 rehber yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz. Cyberpunk 2077 hakkında bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz her şeyi bir araya getirdiğimiz sayfamızda, aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar  |  Rehber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.