Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 30.08.2019

Oyuncular tarafından oldukça beklenen The Witcher 3: Wild Hunt oyununun yapımcısı CD Projekt RED, yeni oyunu Cyberpunk 2077 üzerinde çalışıyor. E3 2019 ve Gamescom 2019 etkinliklerinin ardından oyunculara sunulan içerikler ve görüntüler, oldukça büyük bir heyecan dalgası yarattı. Geliştirici CD Projekt RED, bugün, yani 30 Ağustos 2019 tarihinde, düzenleyeceği canlı yayın ile oyunu biraz daha tanıtacak.

Cyberpunk 2077 yeni ekran görüntüleri ile karşınızda

Türkiye saati ile 21:00’da başlayacak olan canlı yayın, herkesin ulaşabilmesi için hem Twitch hem de Mixer platformlarında yapılacak. E3 2019 tanıtım sürümünün halka açık şekilde gösterilmeyen kısmını içerecek olan canlı yayının 15 dakika civarında sürmesi bekleniyor. Cyberpunk 2077 resmi internet sitesinde geçtiğimiz hafta paylaşılan duyuruya göre, pek çok farklı içerik seyircilere gösterilecek. CD Projekt RED, aslen oyunun PAX West sürümünü göstermeyi planlamış olsa da bizlere daha farklı bir içerik sunulacak.

Oyunun geçeceği şehir olan Night City’deki bölgelerden birisi olacak olan Pacifica, bu canlı yayın sırasında oldukça detaylı bir şekilde ele alınacak. Buna ek olarak, canlı yayında pek çok geliştirici de bulunacak. Bu sayede oyunun 15 dakikalık tanıtımının ardından geliştiricilerden çok daha fazla bilgi elde edebileceğiz. Bu bilgiler ortaya çıktıkça, sizlerle buradan paylaşıyor olacağız. Dilerseniz, hemen aşağıya eklediğimiz bağlantıları kullanarak canlı yayını takip edebilirsiniz.

Cyberpunk 2077, PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia ve Microsoft Windows platformları için 16 Nisan 2020 tarihinde çıkış yapacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.