Menü
https://leadergamer.com.tr/uncharted-4-a-thiefs-end-cikarilmis/

Cyberpunk 2077

Yapımcı
Dağıtımcı
Tür
Çıkış Tarihi
Cyberpunk 2077 12 Eylül 2017 13:30

Cyberpunk 2077 oyununun ne kadar büyük olacağı sızdırıldı

Ayrıca oyunda kullanılan birkaç teknoloji de ortaya çıktı.


Cyberpunk 2077 bundan yaklaşık 5 sene önce duyuruldu ve geride bıraktığımız bu 5 sene içerisinde oyun hakkında doğru düzgün hiçbir bilgiye sahip olamadık. Ne geliştirici ekip net bir duyuru yapıp, oynanış gösterdi, ne de elle tutulur bir videoya veya görsele sahip olabildik. Sürekli sızdırma bilgiler gördük. Bugün de o sızdırma bilgiler arasında yenileri eklendi. Bu yeni bilgileri sızdıran kişi, kim olduğunu belirtmedi. Bu yüzden söylentilere inanmamak isterseniz, kesinlikle haklısınız. Fakat bizlerin görevi, bu bilgileri size ulaştırmak.

Cyberpunk 2077 oyununun ne kadar büyük olacağı sızdırıldı

Sızdırılan bilgilere göre Cyberpunk 2077 oyununun dünyası, The Witcher 3: Wild Hunt ve tüm ek paketlerinin dünyasından tam 4 kat daha büyük olacak. Ayrıca bu dev gibi haritadaki birçok şey de yıkılabilir olacak. Eski Battlefield oyunlarında gördüğümüz gibi yani. Son olarak, Cyberpunk 2077 içerisinde, The Witcher 3: Wild Hunt oyununun geliştirilme sürecinde kullanılmış olan birçok teknoloji kullanılacak. Yani, The Witcher 3: Wild Hunt oyununun açık dünyası ile Cyberpunk 2077 açık dünyası arasında mutlaka birçok benzerlik olacaktır.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör