Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 25.06.2021

Cyberpunk 2077 hikayesinin ilk görevlerini bitirdiyseniz, Bartmoss Collective’den gizemli bir mesaj alacaksınız. Böylece, Cyberpunk 2077 hikayesindeki, Killing in the Name görevi başlamış olacak. Görevi veren abilerin derdi, şirketler ile değil, dertleri makineler ile. Siz de, görevde ne yapacağınızı az çok anlamışsınızdır. Evet, makinelere sızıp, onları bozacağız. Tabii, katliama başlamak için V’nin dairesine gitmeniz gerek. Bu sırada, birçok gizemli mesaj gelmeye devam edecek. Apartmana gidin ve bilgisayarın başına oturun. İnternette, radikal bir sayfa olan Bartmoss Collective sayfasını bulun. Şimdi, aksiyon başlasın.

Cyberpunk 2077 Killing in the Name görevi nasıl tamamlanır?

İnternet sayfasına baktıktan sonra, Bes Isis sizinle iletişime geçecek. Ancak, Bes Isis’in iletişime geçmesi için Chippin’ In, Blistering Love, Holdin’ On, ve Second Conflict görevlerini yapmanız gerekli. Bu görevleri yaptıktan sonra, Bes Isis’i arayın. Haritanızda bir yer işaretlenecek. İşaretli yere gidip, ipuçlarını bulun. Bulmanız gereken ipucu, sağ tarafınızdaki yangın merdivenin tepesinde duruyor. Merdivenin tepesindeki alıcıya sızdıktan sonra Bes Isis, yeni bir adres gönderecek. Gittiğiniz yerde, kabloları tarayın. Kablolar, sizi hedefinize götürecek.

İkinci alıcıya da sızdıktan sonra, yeni bir mesaj gelecek. Üçüncü alıcıya sızmak için haritadaki işaretli yere gidin. Bu sefer, çiftliğin içine dalacaksınız. İşaretli yere geldiğinizde, sağınıza bakın. Gördüğünüz merdiveni tarayın. Sonra, merdivenden yukarı çıkın ve alıcıya sızın. Böylece, son alıcının yeri haritada açılmış olacak. Gitmeniz gereken son yer, bir hayli uzakta. Dördüncü alıcıya sızmanız için Pacifica’ya kadar gitmeniz gerekli. Bir an önce yola koyulun ve Pacifica’ya gidin. Pacifica’daki terk edilmiş lunapark, gitmeniz gereken yer.

Ürkütücü lunaparka geldiğinizde, sızmanız gereken yeri göreceksiniz. Gidin ve sızma işlemini yapın. Sonra, Johnny ile Online – Offline seçeneği çıkacak. Johnny ile arkadaş olmak istiyorsanız Online seçeneğini seçin. Dikkat edin, Johnny ile ilgili yaptığınız ve yapacağınız seçimler, oyun sonunu etkileyebiliyor. İşiniz bittikten sonra, Bes Isis’i arayabilirsiniz. Bes Isis, yaptığınız işler için size teşekkür edecek ve bir miktar da para verecek. Cyberpunk 2077 görevlerinden Killing in the Name görevini de bitirdiğinize göre, istediğiniz görevden oyuna devam edebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.