Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 12.02.2021

Yeri geldi inceleme yazdık, yeri geldi haber yazdık. Ancak, bu günün geleceğini biliyorduk. Evet, gün, çöpçatanlık yapma günüdür. Şaka bir yana, Cyberpunk 2077 dünyasında ilişki yaşama, bir hayli zor olabiliyor. Zaten, ilişki yaşayabileceğiniz toplamda dört kişi var. Bazı yan karakterlerle de sadece flört edebilirsiniz. Tabii, her şeyi kuralına uygun yaparsanız, oyun dünyasında ilişki yaşama şansınız olur. Yoksa, bir birlikteliği başlamadan bitirmek de sizin elinizde. Karakterlerle ilişki yaşamak için yapmanız gereken temel şey ise, bu karakterlerin kendilerine özel olan görevlerini bitirmek.

Cyberpunk 2077 dünyasında Judy ve Panam ile ilişki yaşama

Şimdi, birbirimizi kandırmaya gerek yok. Hepimiz buraya Judy Alvarez için toplandık. Judy ile ilişki yaşamak için The Information, Automatic Love, The Space in Between ve Disasterpiece görevlerini yapmanız gerekmekte. Bu görevlerden sonra Judy size Both Sides Now, Ex Factor, Talkin’ ’bout Revolution, Pisces ve Pyramid Song görevlerini verecek. Tüm görevleri tamamladığınızda, Judy ile ilişkiye girme seçeneğini açacaksınız. Ancak, ufak bir sorun var. Eğer erkek bir V yarattıysanız, Judy ile ilişkiye giremezsiniz. Yani, Judy’i istiyorsanız kadın V olmanız gerekmekte.

Gelelim Panam’a. Judy ile büyük ihtimal ilişkiye giremediniz ve etrafınıza bakınıyorsunuz. O zaman, size Panam’ı ayarlayalım. Panam Palver sadece erkek V’den hoşlanıyor. Kendisiyle ilişkiye girmek için yapmanız gereken görevler Ghost Town, Lightning Breaks, Life During Wartime görevleri. Bu görevlerden sonra Riders on the Storm görevini yapmalısınız. Görev bitiminde, otel odasında, Panam ile yakınlaşacaksınız. Ancak, ilişki kısmı henüz gelmedi. Ertesi sabah, kendisiyle bir görüşün. Gece hakkında konuşun.

Sonrasında, Panam ile ilgili görevler açılmaya devam edecek. Panam sizi arayıp, With a Little Help from my Friends adında bir görev verecek. Bu görevin sonundaki çatıda, Panam’a, “Seni özledim.” deyin. Deyin ki, kız niyetinizi bilsin. Artık, Panam için sona gelelim. Queen of the Highway görevi, Panam ile ilgili son göreviniz. Bu görevin sonunda ilişki sahnesini görebilirsiniz. Tabii, bu sahneyi görmek için çok uğraşmanız yetmiyor. Panam’ın görevleri boyunca, tüm romantik seçenekleri doğru seçmiş olmanız gerekiyor.

Cyberpunk 2077 dünyasındaki diğer kişilerle nasıl ilişki yaşanır?

İlişki yaşayabileceğiniz bir diğer vatandaş ise River. Artık, kendisi size ne kadar çekici gelir bilemeyiz. Renkler ve zevkler tartışılmazmış. Ancak, erkek V seçenler için bir kötü haberimiz daha var. River da aynı Judy gibi sadece kadın V ile ilişkiye giriyor. Buraya kadar tamamsanız, River ile ilişkiye girmeyi anlatalım. Kendisi çok uğraştırmıyor bizi. I Fought the Law, The Hunt, ve Following the River görevlerini yapmanız yeterli. Kendisiyle hikaye görevlerinde tanışacaksınız. River abimizi de hallettiğimize göre gelelim bir diğerine.

Kerry’i hatırladınız mı? Johnny’nin grubunda olan Kerry’den bahsediyoruz. Evet, onunla da ilişki yaşayabilirsiniz. Ancak, kendisi sadece erkek V’den hoşlanıyor. Chippin’ In görevinden sonra birtakım görev serisi çıkacak karşınıza. Bu görev serisi Blistering Love, Holdin’ On, Second Conflict, A Like Supreme ve son görev olan Rebel, Rebel görevlerinden oluşuyor. Tüm görevleri tamamladığınızda, Kerry ile ilişkiye girebilirsiniz. Aşk yaşayabileceğiniz son bir karakter kaldı. Yazımızın sonuna gelirken onu da anlatalım.

Son karakterimiz, Meredith Stout. Meredith ile ilişki yaşamak biraz zor. İlk görevlerde size bir çip vermişti Meredith. O çipin içindeki virüsü temizlemeden Royce’a ödeme yaparsanız, Meredith’in görevlerini açabilirsiniz. Çipi kullanmadan ödeme yaparsanız veya ödeme yapmadan önce virüsü temizlerseniz, geçmiş olsun. Her şeyi doğru yaptıysanız, Meredith sizi arayıp daha fazla iş yapıp yapmak istemediğinizi soracak. Siz de, tabii ki koşa koşa gidecekseniz. Koşa koşa olmasa da, bir şekilde gidin. Gidin ki, görevlerin sonunda Meredith’in size özel sürprizini kaçırmayın.

Bu ve bunun gibi başka Cyberpunk 2077 rehber yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz. Cyberpunk 2077 hakkında bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz her şeyi bir araya getirdiğimiz sayfamızda, aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.