Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.02.2021

Cyberpunk 2077 oynarken siz de sesler ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, sizlere güzel bir haberimiz var demektir. Bu haberimize konu olan Cyberpunk 2077 modu ses ile yaşanan sorunları çözen bir mod. Floyd Nexus adındaki mod yaratıcısı tarafından paylaşılan bu mod, 800 adet sesin sorununa el atıyor. Fakat, boyutu biraz büyük. Zira, 11GB gibi bir boyuta sahip.

Cyberpunk 2077 ses sorunları bu mod ile çözülüyor

Floy Nexus, “Modun ne yaptığı konusunda daha spesifik olmak gerekirse, örneğin bir gece kulübündeki yüksek ses yine yüksek olacak, ancak şimdi başkalarının size söylediklerini duyabileceksiniz. Savaş müziği de hala yüksek, fakat daha az sinir bozucu çünkü ortam müziği arasındaki fark artık daha iyi. Yaptıklarımın bu listesi oldukça uzun ve dosyadan dosyaya bağlı, ancak amacın Afterlife’a müzik eklemekten çok, uygun bir ses karışımı yapmak olduğunu unutmayın.” diyor mod hakkında. Modu indirmek ve tadını çıkarmak için buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz siteyi kullanabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.