Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 12.02.2021

Nigth City’de, her zaman polis öldürmeniz gerekmez. Bazen, siz de onlarla empati kurmalısınız. İşte, eski bir polis olan alt komşunuz şu an kötü bir durumda. Apartman dairenizden çıkın ve bir alt kata inin. İki polis memurunun, birisini beklediğini göreceksiniz. Polislerin beklediği kişi sizin alt komşunuz, onların ise arkadaşı. Barry isimli bu eski polis, psikolojik sıkıntılar yaşıyor. Barry, ölen bir arkadaşından dolayı çok üzgün. Ayrıca, polisler arasındaki yolsuzluktan da şikayetçi. Sizin de, Barry’e yardımcı olmanız gerekmekte. Peki, Cyberpunk 2077 Happy Together görevi nasıl tamamlanır?

Cyberpunk 2077 Happy Together görevi ipuçları

Komşunuzun kapısını ilk çaldığınızda, yanıt alamayacaksınız. Bu yüzden, birkaç görev yapın veya etrafta vakit geçirin. Bir süre sonra Barry kapıyı açacak. İçeri girin ve Barry ile sohbet edin. Sonra dışarı çıkıp, polislere ne konuştuğunuzu anlatın. Görev bitti. Evet, gerçekten görevi bu noktada bitirebilirsiniz. Ancak, görevi burada bitirirseniz, Barry’e veda etmek zorundasınız. Çünkü, Baryy’nin size bahsettiği mezarı ziyaret etmezseniz, Barry intihar edecek. Bahsedilen mezarı bulmak için North Oak içinde bulunan Westbrook bölgesindeki mezarlığa gitmeniz yeterli.

Bölgeye gittiğinizde, haritanızda belirli bir alanın işaretlendiğini göreceksiniz. İşaretli alan içerisinde, Barry’nin arkadaşı Andrew’in mezarını bulabilirsiniz. Gidin, rahmetliye bir hâl hatır sorun. Sonra, apartmanınıza geri dönün. İki polis memurunun halen orada beklediğini göreceksiniz. Bu arada, memurların adı Petrova ve Mendez. Petrova ve Mendez ile artık konuşabilirsiniz. Onlara Barry’nin içinde bulunduğu durumu anlatın. Barry’nin yardıma ihtiyacı olduğunu söyleyin. Yani, bir güzel fırça atın bu memur arkadaşlara.

Daha sonrasında, polisler Barry ile konuşacak. Tabii, iş tatlıya bağlanmış olacak. Eğer, Andrew’in mezarını ziyaret etmeseydiniz Barry kendisini öldürecekti. İlerleyen günlerde Petrova ve Mendez’i Barry’nin dairesinin önünde ağlarken bulacaktınız. Ancak, siz mezarı ziyaret ettiğiniz için bu görevde iyi son elde edeceksiniz ve herkes kurtulmuş olacak. Tabii, siz de ödülünüzü alacaksınız. Başınızı bunca derde soktuğunuz için hem saygınlık kazanacaksınız hem de para kazanacaksınız. Happy Together görevini de yaptığınıza göre, oyununuza ana hikaye görevlerinden devam edebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi başka Cyberpunk 2077 rehber yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz. Cyberpunk 2077 hakkında bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz her şeyi bir araya getirdiğimiz sayfamızda, aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.