Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ahmet Can Bayrak, Editör Yazım tarihi: 31.10.2021

Cyberpunk 2077 için yeni bir yol haritası yayınlandı. Yeni yayınlanan Cyberpunk 2077 içerik yol haritasını belirten tablo 28 Ekim’de güncelledi. 28 Ekim’den önce yol haritası en son 18 Ağustos’ta güncellemişti. Cyberpunk 2077, büyük güncelleme sonrası performans konusunda epey yol kat etmişti. Ardından ilk DLC’si yayınlanmıştı. CD Projekt’in yeni yol haritasında yeni nesil konsollar ve DLC paketi gündeminde. Güncellemeler, iyileştirmeler ve ücretsiz DLC’ler hakkında bilgi veren bu yeni yol haritasına gelin göz atalım.

Cyberpunk 2077 yeni güncelleme ve ücretsiz DLC 2022 yılında yayında

28 Ekim’de güncellenen yeni yol haritasında güncellemeler, iyileştirmeler ve ücretsiz DLC yer alıyor. Yeni yol haritasına göre 1 Ocak ile 31 Mart 2022 arasında sürecek olan ilk çeyrekte konsollar ön planda görünüyor. Ayrıca oyun geliştiricileri hatasız bir güncelleme geliştirmeye çalıştıklarını belirtti. Net olarak detaylar paylaşılmasa da stüdyo bazı yeni şeyleri test ediyor. Dahası da, The Witcher 3’ün yeni nesil versiyonu ise 2022’nin ikinci çeyreğinde çıkması planlanıyor. CD Projekt’in yeni yol haritası ise şu şekilde:

Cyberpunk 2077’ye gelen en son güncelleme oyuna bir dizi yeni görev, açık dünya iyileştirmesi, görsel düzenlemeler ve arayüz düzeltmesi getiren 1.31 güncellemesiydi. CD Projekt altı ay boyunca süren güncellemeler yayınladı. Cyberpunk 2077’nin en çok eleştirilen kısmı olan performansının tatmin edici bir seviyeye ulaştığına inanıyorlar. Örneğin, Cyberpunk 2077 için lansman sonrası planlar kötü bir çıkışın ardından daha dikkatli olmalarını sağladı. Daha sonra Ağustos ayında ilk DLC paketini aldı.

Son büyük güncellemesi olan 1.31 yaması Eylül ayının ortalarında geldi ve bir dizi görev, açık dünya düzeltmesinin yanı sıra görsel ve arayüz iyileştirmeleri içeriyordu. Tüm bu gelişmelerin yanı sıra, CD Projekt yeni bir stüdyo satın aldı. Amerikan oyun stüdyosu The Molasses Flood’u satın aldı. CD Projekt’in çok daha farklı projeler peşinde ve yaptıkları oyunların arkasında.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.